Jovial Notepad Türkçe Son Sürüm İndir Basit ve Gelişmiş Metin Yazı Editörü

Sponsorlu Bağlantılar

Jovial Notepad programı standart Not Defteri uygulamasına alternatif olarak üretilmiş ve biraz daha fazla özellik talep eden kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış hem gelişmiş hem de basit bir yazı yazma uygulaması. Bir yandan hızlıca notlarınızı alıp kaydederken, bir yandan da renklendirme, syntax öne çıkarma gibi özellikle kod yazanların ihtiyaç duyacağı özellikleri arıyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gereken programlar arasında yer alıyor.

XML ve SQL için syntax öne çıkarma işlemlerini gerçekleştirebilen programın hem rtf hem de txt dosyalarını desteklemesi ise Wordpad’e bazı yönlerden rakip olabilmesini sağlıyor. Zira hızlı açılan ve çalışan bir yapıya sahip olan Jovial Notepad tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hale geliyor. Dilerseniz yazılarınızın içerisine resim eklemek gibi gelişmiş metin editörlerindeki işlemleri de yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

İçerisinde bulunan büyük-küçük harf değişimleri sağlayan araç ve bir kaç ek özellik ile Jovial Notepad’in neredeyse herkesin ihtiyacını karşılayacağına inanıyorum.

Jovial Notepad

0/512345

Jovial Notepad

 • Program Arayüzü
 • Resim ekleme
 • Renklendirme
 • Syntax Öne Çıkarma
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir