JXCirrus CalCount Türkçe Son Sürüm İndir Kalori Hesaplama Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için JXCirrus kalori hesaplama programı, kilo kaybetmek ve her yaptığı egzersizi kaydetmek isteyenler için tasarlanmıştır. Ya da sadece fit kalmak için yediklerini takip etmek isterseniz bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Yazılımın belki de en iyi tarafı internet bağlantısına ihtiyaç duymaması. Programı açarak içinde yediğiniz tüm besinler kaydedebilirsiniz. Ayrıca arama yaptığınızda besini bulabilmek için yediklerinizin tümünü liste halinde kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sisteme kilo, boy, yaş, cinsiyet, hamilelik ya da emziren durumu ve aktiflik derecesi gibi bilgilerinizi girdiğinizde program de ne kadar kalori almanız gerektiğini hesaplayacaktır. Tüm bunların yanında lük egzersiz bilgilerinizi de girerseniz buna bağlı olarak almanız gereken kalori miktarını öğrenebilirsiniz. Bu yazılım; yağ, tuz, kolesterol, lif, alkol, vitamin, demir, kafein ve benzeri 24’ün üzerinde besin için e almanız gereken miktarı gösterir. Her yaptığınız egzersizi kaydedebileceğiniz bu programla ne yediğinizi hiç unutmayacaksınız.

JXCirrus CalCount

0/512345

Lütfen yorumlarınızda JXCirrus CalCount crack, JXCirrus CalCount serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

JXCirrus CalCount

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir