KaloriMatik Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin KaloriMatik Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPod Touch ve iPad için KaloriMatik uygulamasıyla içinde ne yediğinizi ve kaç kalori aldığınızı kaydedebilecek, bunların takibini yapabileceksiniz.

KaloriMatik uygulaması, sizin girmiş olduğunuz profil bilgilerine göre içinde aldığınız kaloriyi hesaplayarak ihtiyacınız olandan fazla kalori alıp almadığınızı belirler. Yediğiniz her şeyi buraya kaydederek ne kadar kalori aldığınızı görebilirsiniz. Böyece ihtiyacınız olandan fazlasınız almazsınız. Ayrıca yaptığınız fiziksel aktiviteleri de kaydederek ne kadar kalori harcadığınızı gösteren bu uygulama sayesinde almanız gereken lük kalori limitinizi bilerek ona göre hareket edeceksiniz. Uygulamayı iPhone, iPad ya da iPod Touch cihazınıza yükledikten sonra çalıştırdığınızda ilk sayfada Profilim, Liste, lüğüm ve B.K.İ bölümlerini göreceksiniz. Profilim bölümüne gelerek buraya boyunuzu, kilonuzu, yaşınızı ve cinsiyetinizi kaydedin. Bunu yaptığınızda içi hareketliliğinize göre almanız gereken lük ideal kalori miktarı ve zayıflamak için ideal olan kalori miktarı gösterilecek. Liste bölümünde ise hem uygulamada olan hem de sizin ekleyebileceğiniz yiyecek ve içecekler yer alır. Ayrıca aktiviteler de sıralanır. Beden kitle indeksinde de boyunuza ve kilonuza göre B.K.İ değerinizi görürsünüz. Bu bilgileri girdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

KaloriMatik

0/512345

Lütfen yorumlarınızda KaloriMatik crack, KaloriMatik serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

KaloriMatik

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir