Karahan Online Oyunu Türkçe Son Sürüm İndir Online Dövüş Sanatları MMORPG Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Mayn Games tarafından ülkemizde tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak yayın hayatına başlayan Karahan Online çok farklı bir tema ile karşımıza çıkıyor. Şimdiye kadar oynadığınız MMORPG oyunlarından farklı olarak bizlere tek bir dal üzerinden oyun sunan Karahan’ın kendine verdiği isim; Bir dövüş sanatları MMORPG oyunudur.

Dünya üzerinde birçok online oyuncu tarafından beğeni ile oynanan bu tarzda ki bir MMORPG oyunu bizlere biraz uzak gibi gelse de oyuna başladıktan sonra oyunun oldukça akıcı ve başarılı olduğunu anlayacak ve kısa sürede bağımlısı olacaksınız. Oyun uzak doğu dövüş sanatları ile alakalı bir oyun olduğu için oyunun çıktığı yerde doğal olarak uzak doğu.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun tamamen kadim doğu tekniklerine göre tasarlanmıştır ve eğer sizde bir uzak doğu hayranı iseniz oyuna kapılacak çok beğeneceksinizdir. Sizlere hitap eden anlatım şekli ve başarılı oyun mekanikleri ile daha yaşamadığınız bir MMORPG deneyimini Karahan ile görüp yaşayacaksınız. Oyunda birbirinden farklı kadim doğu sanatları ve tekniklerini severek ve beğenerek aynı zamanda eğlenerek sergileyeceksiniz.

Oyunda canavar avlamak gibi izlemeye doyamayacağınız aktiviteler var. Elbette sadece izlemekle kalmayacak zaman zaman bu mücadelelere sizde katılacaksınız. Tabii tek başınıza katılmanız biraz zor olacağı için bu dev canavarların üstesinden kurmuş olacağınız takımınız ile gelebilirsiniz. Takımınızı oyunda tanıştığınız oyuncular veya çevrenizde bulunan Karahan oynayan diğer oyuncu arkadaşlarınız ile kurabilir ve dev canavarlara karşı mücadele verebilirsiniz.

Canavarlarla mücadele etmek sizlere bol bol tecrübenin yanı sıra yeteneklerinizi ve güçlerinizi arttıracak bonus eşyalarda kazandıracaktır. Bununla beraber oyundaki seviyenizde hızla yükselecek ve oyundaki diğer oyuncuların önüne geçebileceksiniz. Karahan bünyesinde temel savaş tipi bulunmaktadır. Bunlar
li Savaşlar, Kilit Nokta ve Kutsal Taş Savaşı olarak sıralanmaktadır. Dilerseniz bu savaş tiplerine kısaca bir göz atalım;

–         
li Savaşlar: 15Level baz alınarak hazırlanan
li Savaşlar 2farklı biçimde birbirinden ayrılmıştır.
li Savaşlar’da amaç oyuncuları diğer savaşlara hazırlamaktır.

–          Klilt Nokta:
li Savaşlar’dan farklı olarak bu savaşlar
te bir düzenlenir. Eğer bu formasyonu ele geçirebilirseniz kavminize birçok farklı değer ve yetenek sağlanacaktır.

–          Kutsal Taş Savaşı: Oyunda bulunan farklı kavmin amansız mücadelesinin adıdır.
boyunca süren bu savaşlarda amaç karşı kavmin kutsal taşlarını ele geçirmeye çalışmaktır.

Oyunda kavimler arası savaşlar olduğuna göre PvP’de vardır diye düşünebilirsiniz. Karahan’da mükemmel bir PvP sistemi vardır. Kavminiz ile girişeceğiniz bu savaşlarda amaç karşı takıma karşı üstünlük sağlamaktır. Oyunda seçebileceğiniz Kadim Gökkavim, Muhteşem Ejder, Azametli an ve Azgın Pars olmak üzere farklı topluluk bulunmaktadır, oyunda bu topluluklara kavim ismi verilmektedir. Bunları kısaca tanıyacak olursak;

–          Kadim Gökkavim: Bütün savaşları sonlandırabilecek son savaş için gerekli anahtarı ellerinde bulunduran bu kavim efsanevi kılıç ustası Çağ-Han’a ait olan kılıcın tek sahibidir.

–          Muhteşem Ejder: Ne çok güçlüler ne de çok güçsüz. Ortalama bir sınıf olarak adlandırılan Muhteşem Ejder’ler birçok savaş alanında uzmanlaşmıştır.

–          Azametli an: Fiziksel olarak diğer kavimler karşısında zayıf olan bu kavmin sahip olduğu ilim sayesinde savaş teknikleri ve savaş gereçleri konusunda gelişmişlerdir.

–          Azgın Pars: Bir ki anlattığımız kavim olan Azametli an’ların tam tersi olan Azgın Pars’lar fiziksel olarak çok gelişmiş ancak beyin olarak biraz daha geri kalmıştır.

Oyunda petler dahi bulunmaktadır, hatta bunlar pet ve binek olarak ayrılmıştır. Saldırgan ve savunma yetenekleri ile tek yoldaşınız olacak olan petler yeri geldiğinde sizleri bir yerden bir yere ulaştırmak için çalışacaktır. Bir MMOPRG oyununda olması gereken aklınıza gelebilecek her şey ve fazlası Karahan için düşünülmüştür ve bünyesinde yer almaktadır.

Sizde hemen ücretsiz bir şekilde oyuna kayıt olabilir ve Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Bu farklı ve eğlenceli MMORPG oyununa ba acak ve bağımlı hale geleceksiniz. Yapmanız gereken tek şey oyunu indirip, daha den oluşturduğunuz kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapmak. İyi oyunlar

Karahan Online (1)


 • Karahan Online için

  salihrocker

  dedi ki;

  Oyuncuları ve dili ile tamamen Türkçe olan en kaliteli oyun olduğu söyleyebilirim. Görselleri çok başarılıdır, kıyafet, binek, pet gibi bir çok detay vardır. Oyun sürekli gelişmektedir bu yüzden sonu olmadığını söyleyebilirim. Özellikle MMORPG sevenlerin denemesini tavsiye ederim.

  Artı Yönleri: Bir MMORPG’da olabilecek her şey var, görseller çok iyi. Eksi Yönleri: Oyunu para yatırmadan oynamak biraz zor ve oyunu yönetenlerin keyfi uygulamaları deli edebiliyor bazen

  2Ocak 201Pazartesi – 20:23:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Karahan Online

  0/512345

  Karahan Online

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir