KlipFolio 4 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

KlipFolio bir bilgi ve haber sistemidir. Bu uygulama ile hemen hemen her konuda bilgi ve haber alabilirsiniz. Çok sayıda haber kaynağını masaüstünüze taşıyan güzel görünümlü bu ücretsiz program seçtiğiniz bilgi sitelerini ve RSS yayınlarını küçük ve özelleştirilebilir pencerelere yerleştirerek işinizi kolaşlaştırıyor. Halihazırda hizmet sunan birçok hava durumu, borsa, haber, açık arttırma ve taşımacılık hizmetini gösteren KlipFolio istediğiniz herhangi bir RSS kaynağını da ekrana getirebilir.

KlipFolio‘nun ekranınıza taşıdığı haber başlıklarını okumak için tek yapmanız gereken fare imlecini ilgili başlığın üzerine getirmek. Uygulama penceresindeki resim ve karikatörleri görüntülemek içinse üzerlerine çift tıklamanız yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sisteme katılan yerli ve yabancı sitelerden rahatlıkla haberdar olabilirsiniz. Skin destegi ve arttırılabilir klipler ile her bilgisayarda olmasını gereken bir yazılım. Not: Alttaki bağlantıdan programın Türkçe yamasını indirebilirsiniz. Yeni Versiyona Eklenen Özellikler: # Daha fazla ikon ve resim # Pop-up uyarıları # Eski sürüm göre performansı arttırımı # Çoklu kullanıcı özelliği # PNG resim formatı desteği

Program İçin Geliştirilmiş Türkçe Dil Paketi İndirmek İçin Tıklayınız! Türkçe

KlipFolio

0/512345

KlipFolio

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir