KLS Backup Standart Türkçe Son Sürüm İndir Standart Yedekleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

KLS Backup 201Standart ile yerel sürücüler, ağ sürücüleri, FTP sürücüleri ve CD/DVD medya dosyaları için yedekleme, geri yükleme ve disk temizleme işlemleri yürütülebilir. Tamamen silme özelliği sayesinde özel verileri temizlemek için de mükemmel bir çözüm sunar. İsteğe bağlı olarak yedeklenen dosyalar ister sıkıştırılmadan ister de Zip formatında sıkıştırılarak saklanabilir. KLS Backup dosyaları ve klasörleri yerel sürücülerden, ağ sürücülerinden, ftp sunucularından yedekleyebilir. Ayrıca kayıt anahtarlarını da yedekleyebilir.Gelişmiş versiyon ile dosyalar dışında Outlook, Outlook Express bilgileri, Mozilla, FireFox, Thunderbird, The Bat! profilleri, Windows ayarları, adres defteri, favorilergibi aklınıza gelebilecek pek çok veri yedeklenebilir ve geri yüklenebilir. Windows üstünde çalışırken otomatik olarak yedekleme çözümü de sunan bu program ile artık yedeklemelerinizi otomatik olarak da yapabilirsiniz.

Örnek Bir Olay İzlenimi

 • Sunucunuzdaki önemli klasörleri seçerek bir proje oluşturuyorsunuz.
 • Alınacak yedeğin tam mı yoksa bir ki yedekten beri değişen dosyalarımı içereceğini seçiyorsunuz.
 • Ardından bu klasörlerin isteğe bağlı olarak ne oranda sıkıştırılacağını (zip) ve şifrelenip şifrelenmeyeceğini belirtiyorsunuz.
 • Daha sonra bu yedeğin nereye kopyalanacağını seçiyorsunuz. En uygun çözüm başka bir sunucuya ağ yoluyla veya FTP ile aktarılmasıdır.
 • CNT olarak TAMindir.com’unda barındığı sunucularımızda bu programı kullanmaktayız ve kesinlikle önermekteyiz.
 • KLS Backup Standart

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda KLS Backup Standart crack, KLS Backup Standart serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar

  KLS Backup Standart

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir