KORAL English Turkish Dictionary 2.01 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

KORAL English-Turkish Dictionary, aradığınız tüm kelimeleri yanıtlayabilecek 250.00kelime kapesitesine sahip bir sözlük uygulamasıdır.

Uygulama ile İngilizce’ den Türkçe’ ye, Türkçe’ den İngilizce’ ye kelime çevirisi yapabilecek ve çevirinin yanı sıra, çevirisini yaptığınız kelimenin Türkçe’ de ve İngilizce’ de eş anlamlılarını da göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın kelime çeviri saklama hafızası sayesinde çevirisini yaptığınız, istediğiniz kelimeyi hafızaya alabilir ve istediğiniz zaman bakabilirsiniz.

Sesli olarak da kelimeyi tekrarlama ve sesli kelime telafuz özelliği sayesinde de alanında lider bis sözlük çeviri uygulamasıdır.

* Tüm bu özellikleri ile program tüm öğrenci, öğretmen ve bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarında olması gereken ve bize kaynaklık edecek kusursuz bir uygulama.

KORAL English-Turkish Dictionary 2.(2)

 • KORAL English-Turkish Dictionary 2.0için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  cok begendim.kelime telefafunda ve kelime ezberlemede gordugum en eglenceli yonteme sahip. Bu sozlugu almak istiyorum hemde cok acil bi sekilde bukonuda ne yapmaliyim ?

  Aenodin rumuzlu editörün cevabı: Üretici adresi bölümünden üretici sitesine girin oradan irtibata geçebilirsiniz satın almak için…

  1Ağustos 200Cuma – 11:46:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (1)

 • KORAL English-Turkish Dictionary 2.0için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  bütün oyunlar çok güzel:)

  2Nisan 200Pazartesi – 14:27:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (1)

 • KORAL English-Turkish Dictionary 2.0

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda KORAL English-Turkish Dictionary 2.0crack, KORAL English-Turkish Dictionary 2.0serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir