Kristal Kanatlar Oyunu Online Rol Yapma Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

1

Bildiğiniz bütün online RPG oyunlarını unutun, Kristal Kanatlar sizlere genel RPG öğeleri ile harmanlanmış bambaşka bir türe davet ediyor. RPG türünün bütün konseptine sadık kalıp yeni öğeleri de oyun içinde bizlere sunan Kristal Kanatlar ile çok farklı bir maceranın kapısını sonuna kadar aralayın. Nefesleri kesen yeni maceranız Kristal Kanatlar resmen yayın hayatına başladı ve tamamen ücretsiz ayrıca Türkçe dil desteğine sahip olarak.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığınız internet tarayıcısından hiçbir indirme ya da yükleme işlemi yapamadan oynamaya başlayacağınız Kristal Kanatlar online 2.5D MMORPG türünde bir oyundur. Kristal Kanatlar’ın en çok uçsuz bucaksız büyük ve keşfedilmeyi bekleyen gizemli dünyasına hayran kalacaksınız. Ayrıca oyun size büyük bir dünyanın yanı sıra eşsiz bir RPG oynanış deneyimi ve ayrıntılı bir hikaye sunuyor.

Her RPG oyununda olduğu gibi Kristal Kanatlar’da RPG geleneklerine sadık kalabilmek için oyuna başlarken seçebileceğiniz bazı karakter sınıflarını bünyesinde barındırıyor. Bunlar klasik dövüş mekaniklerini kullanan uzak, yakın ve orta dövüş türü karakterlerinden oluşan karakterlerdir. Kristal Kanatlar’da seçebileceğiniz karakterlere kısaca bir göz atacak olursak;

–          Şövalye: En büyük yeteneği olan kuşanma yeteneğini kullanarak dışardan gelen bütün saldırıları anında bertaraf edebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca şövalyeler üstün bir yakın dövüş gücüne sahipler.

–          Okçu: Hakimiyet yeteneğine sahip olan okçular oldukça sessiz ve başarılı avlanma teknikleri sayesinde tuzaklar kurarak düşmanlarını avlayabilir. Ayrıca okçular üstün bir uzak mesafe mücadele gücüne sahipler.

–          Rahip: Tedavi yeteneğine sahip olan rahipler bir mücadele sırasında yaralanan veya güç kaybeden dövüşçülerin sağlıklarını yerine getirebilir.

–          Katil: Yakın dövüş gücünü gizlilik unsurları ile süsleyen katiller birçok karakterin korkulu rüyasıdır. Yok olup tekrar ortaya çıkabilme özelliğini kullanarak düşmanlarının kafasını karıştırır.

–          Büyücü: Ateş ve buz güçlerini kullanarak düşmanlarına etkili büyü saldırıları gerçekleştirebilirler. Ayrıca uzak mesafe mücadelelerde başarılılardır.

Kristal Kanatlar’a kolayca üye olabilir ve ücretsiz olarak ayrıca tamamen Türkçe bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

Kristal Kanatlar

0/512345

Kristal Kanatlar

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir