Kryptel Türkçe Son Sürüm İndir Hassas Verileri Şifreleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Kryptel programı, korumak istediğiniz hassa verileri şifreleyebilen bir programdır.

Korumak istediğiniz hassa veriler mi mevcut? Sadece bir güvenilir yol var: Şifreleme. Fakat bu yol sizin sandığınız kadar zor değil. Eğer bir kripto uzmanı olmanızı gerektirmeyen kaliteli bir şifreleme yazılımı arıyorsanız, Kryptel, ihtiyacınız olan yazılımdır. Kolay dosya ve klasör şifreleme için tasarlanmış, kullanımı kolay ve yenilikçi bir arayüze sahip olan bu program, kullanım için teknik bilgi gerektirmez.

Sponsorlu Bağlantılar

Şifreleme karmaşık bir iş olabilir fakat bunu kullanmak için bir bilim insanı olmanıza da gerek yok. Şifrelemek istediğiniz dosyaya ya da klasöre sağ tıklayarak “Şifrele” komutu vermeniz yeterlidir. Ayrıca şifrelemeyi başlatan bir diğer yol da şifrelemek istediğiniz bu dosyayı ya da klasörü Kryptel masaüstü ikonu üzerine taşımaktır.

Kimse gereksiz bir veriyi şifrelemek istemez. Kryptel, önemli kullanıcı dosyalarının güven altında olduğundan emin olmak için mümkün olan en üst seviyede efor sarfeder. Şifreleme işlemi sırasında bilgisayarınız hasar görse de verileriniz kaybolmaz. Şifrelemeyi daha da güvenilir hale getirmek için Kryptel yazılımı bir doğrulama adımı da sunar.

Kryptel

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Kryptel crack, Kryptel serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Kryptel

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir