KUNDE! Türkçe Son Sürüm İndir Ön Muhasebe, Müşteri İlişkileri ve Takip Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bir şirketiniz var, işleri ilk elden takip etmek istiyorsunuz. Bir yandan, hangi müşterinize, hangi tarihte, ne kadar fiyata teklif vermiştiniz bilmek istiyorsunuz. Bir yandan da, işten ayrılan, yeni işe giren satış elemanlarınızın müşterilerinizle ne konuştuğunu bilmek istiyorsunuz. Geçmiş aylardaki teklifleriniz, bunların yüzde kaçının satışa dönüştüğü ve cironuz ne durumda? Veya, personelinizin neler yaptığını ve geçmişteki çalışmalarını aynı anda görebilmek istiyorsunuz. Yapmayı planladığınız işler var ve bunları sistemli bir şekilden not almak istiyorsunuz. Bir de üzerine, iş seyahatleriniz boyunca şirketinizin lük işlerini kontrol edebilmek istiyorsunuz…İşte KUNDE! tüm bu isteklerinizi yerine getirerek size ekonomik çözüm önerisi sunuyor.

Elbette müşterileriniz hakkındaki şu tip bilgilere de ulaşmanız gerekecektir:

 • Müşteri size ne zaman telefonla ulaşıp bir soru yöneltti?
 • Müşteriye ürün gönderimi ne zaman yapıldı?
 • Müşteriyle anlaşma şartlarınız neler ve sonraki görüşmenizi ne zaman gerçekleştireceksiniz?
 • Bunlara benzer tüm bilgiler için içerisinde bulunan kronolojik olarak sıralanmış kayıt kartlarıyla birlikte “Notlar” penceresi, “Not Tahtası” ve “Müşteri Profilleri” yer almaktadır. Tüm bu bilgileri kolaylıkla filtreleyebilir ve seçimlerinizi listeleyebilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Çok sayıdaki müşteri arasından dilediğinizi bulabilmeniz sayesinde hiç olmadığı kadar kolay olacaktır. Önceden tanımlanmış müşteri listeleri sayesinde, müşterilerinizi isimlerine, posta kodlarına, şehirlerine, sektörlerine ve türlerine göre sıralayabilirsiniz. Daha az tıklamayla binlerce müşteri arasından istediğiniz ilgili kişiye ulaşabilirsiniz. Bunun yeterli olmaması durumunda, aradığınız terimin tamamını veya bir bölümünü arama alanına girerek daha detaylı bir arama yapabilirsiniz. Toplu mektup gönderimi için de arama hizmetini kullanabilir ve örneğin toplam satışınızın 100YTL’den fazla olduğu müşterileri filtreleyerek mektuplarınızı yalnızca onlara gönderebilirsiniz.

  Doğrudan müşterilere bağlı olan metin işlemcisi sayesinde müşterilerle ilgili bilgileri mektuplara aktarabilir ve kolaylıkla toplu mektuplar oluşturabilirsiniz.Otomatik Hatırlatma özelliği sayesinde müşterilerle olan randevularınızın tam zamanında hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede tüm müşteriler için dilediğiniz kadar randevu girişi yapabilirsiniz.

  Randevu Planlayıcısı tüm randevularınıza bir genel bakış sunarken, Not Tahtası önemli notlarınıza her an ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Her ürününüz üzerinde daha sonra ayrı ayrı ayarlamalar yapabileceğiniz Ürün Yönetimi bölümünden Sipariş Yönetimi sayesinde teklifler, faturalar vb. oluşturabilirsiniz. Metin İşlemleri ile tüm ürünlerinizi gruplayabilirsiniz ve böylece örneğin bir bilgisayara, bir kasa, bir ses kartı ve bir ekran kartı dahil olduğunu bilir ve tüm ürünleri otomatik olarak siparişe ekler.İlave Faks Modülünü kullanarak mektuplarınızı, tekliflerinizi vb. müşterilerinize gönderebilir, bu faksları müşteri kartlarına kaydedebilir veya gönderimle ilgili başka bir not ekleyebilirsiniz.

  Sesli uyarılar sayesinde programla ilgili bildirimleri sesli olarak alabilirsiniz.Hazır listeleri yazdırabilir veya liste oluşturucusuyla kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

  Programın Teknik Özellikleri

 • KUNDE kendine has bir program felsefesine sahiptir.Ödül kazanmış “Rapor Oluşturucusu” KUNDE ‘ye eklenmiştir.
 • KUNDE’de en hızlı, en güvenli ve en küçük SQL Editörlerinden biri bulunmaktadır. Bu sayede Word, Outlook veya Excel’den kolaylıkla veri aktarabilirsiniz
 • Program ile yapılabilecek bazı işlemler;

 • Kullanıcı İşlemleri
 • Müşteri Yönetimi
 • Müşteri Profilleri ve Davranış Biçimleri
 • Detaylı İstatistikler
 • Rapor Oluşturucu (İsteğe Bağlı)
 • Otomatik Hatırlatmalar
 • Randevu Planlayıcısı
 • KUNDE! İle Faks Gönderimi
 • Program ile yapılabilecek birçok özel işlemden sadece birkaç tanesi bunlar.Programın işlemleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buradan üretici adresine bakabilirsiniz.

  KUNDE! (1)


 • KUNDE! için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  kesinlikl öneririm, çok iyi ve gelişmiş bir program, her türlü şirket işlerinizi kolaylıkla halledebiliyorsunuz

  1Temmuz 200Cuma – 11:54:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (0)

 • KUNDE!

  0/512345

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir