LameXP Türkçe Son Sürüm İndir LameXP Ses Dosyası Dönüştürücü

Sponsorlu Bağlantılar

LameXP, çeşitli ses kodlayıcıları için grafiksel kullanıcı ara yüzüdür. Bu program, ses dosyalarınızı bir formattan diğerine çok kolay şekilde dönüştürmenizi sağlar.

Adından da anlaşılacağı üzere, LameXP, LAME kodlayıcıları için sadece bir ara yüz değildir ve MP3, Ogg Vorbis, AAC/MP4, FLAC, AC-ve Wave Audio formatlarını da kapsayan çok sayıda çıkış formatını desteklemektedir. Desteklediği giriş formatlarının sayısı da bir o kadar fazladır. 

Sponsorlu Bağlantılar

LameXO tarafından kullanılan tüm çözücüler ve kodlayıcılar zaten indirdiğiniz dosya içinde mevcut olduğu için, codec, filtre ya da plug-in gibi ayrıca bir yazılımı bilgisayarınıza indirip kurmanıza gerek yoktur. 

LameXP’yi ayrıca taşınabilir bir uygulama gibi de kullanabilirsiniz. Örneğin, programı USB aygıtınıza taşıyıp, buradan çalıştırabilirsiniz. 

LameXP daha çok yığın işlemleri için tasarlanmıştır. Bu da çok sayıdaki ses dosyalarını (örneğin bir albümün tamamını ya da müzik koleksiyonunuzun tümünü) tek adımda istediğiniz formata dönüştürebileceğiniz anlamına geliyor. 

LameXP, aynı zamanda kullanılabilir olan en sofistike kodlayıcıları kullanarak en mükemmel sesi sunar.

LameXP

0/512345

LameXP

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir