LAN Administrator Türkçe Son Sürüm İndir Yerel Ağ LAN Yönetimi Programı

Sponsorlu Bağlantılar

LAN Administrator programı yerel ağınızda yer alan bilgisayarlardan bilgi toplamak ve ağ uygulamalarını yönetebilmek için kullanabileceğiniz bir yerel ağ yönetme programı. Ücretsiz bir yapıya sahip olan program sahip olduğu yüksek miktardaki detay nedeniyle başlangıç kullanıcılarından ziyade biraz daha deneyimli ağ yöneticilerine hitap ediyor ve onların işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Programın beraberinde bir INI dosyası geliyor ve programa dair ayarlar buradan gerçekleştiriliyor. Bu INI dosyası kullanılarak LAN Administrator’un görünüşünden tutun da fonksiyonlarına kadar pek çok konuda kendi özelleştirmelerinizi yapabiliyorsunuz. Programın sizlere sunduğu bu yüksek özelleştirebilme yeteneği sayesinde kendi ihtiyaçlarınıza göre işlevlerini değiştirmeniz olası.

Sponsorlu Bağlantılar

Pek çok özelliğin çalışması için kullanıcınızın bilgisayar yöneticisi olması gerekiyor, bu nedenle admin yetkisine sahip olmaya dikkat etmelisiniz. Programı açtıktan sonra kendi yerel ağınızdaki bilgisayarları ekleyebilir ve yönetim işlemlerinize başlayabilirsiniz.

LAN Administrator

0/512345

LAN Administrator

  • Program Arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir