LimeEdit Türkçe Son Sürüm İndir Kod Temelli JPG ve PNG Resim Editörü

Sponsorlu Bağlantılar

LimeEdit programı jpg ve png resim dosyalarınızı düzenleyebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir resim editörü. Ancak onu diğer resim editörlerinden ayıran konu içerisinde hazır araçlar bulunmaması ve resim düzenleme işlemini kendinizin kod yazarak gerçekleştirmeniz gerekmesi.

Kendi kodunuzu yazarken C/C++ bilginizden faydalanarak programın içerisindeki script editörü vasıtasıyla resimleriniz üzerinde dilediğiniz değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yüklediğinizde hazır kodlar da içerisinde bulunduran program böylece kod bilmeyenlerin de resimler üzerinde basit işlemler gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tahmin edebileceğiniz gibi programın arayüzü çok basit bir şekilde düzenlenmiş. Zira herhangi bir ek araç bulunmadığı ve her şey kodlarla halledildiği için uygulamayı kullanırken kod bilginiz varsa hiç bir karışıklık yaşamayacağınız kesin. Eğer diğer resim editörlerinin sunduğu olanaklardan sıkıldıysanız ve kendi kodlarınızla kendi düzenlemelerinizi yapmak istiyorsanız programı indirmeyi unutmayın.

LimeEdit

0/512345

LimeEdit

  • Program Arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir