Link Commander v.4.1 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Link Commander ile tarayıcınızdaki favori sitelerinizi düzenleyebilir. Favori siteleriniz ile ilgili sıralamalar, gruplandırmalar ve kategorize’ lendirme yapabilirsiziniz.  

Ayrıca İnternet ortamındaki siteleri Program-Yazılım-Chat vs. şeklinde türlerine göre kategorize edebilir, gruplandırabilir ve bu grup bağlantılarınıza açıklamalar, notlar vs. ekleyebilir, tarih ve
gibi notlar düşebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programa giriş kullanıcı adı ve şifresi ile olduğu için sizin dışınızdaki kullanıcılar sizin erişebildiğiniz ve devamlı kullanmakta olduğunuz ve gruplar oluşturduğunuz sitelere erişemeyecek ve bunları göremeyecekler.

Oluşturduğunuz grup ve sitelerin işlevi ile ilgili internet ortamında program üzerinden arama yapabilir ve işinize yarayacak siteleri kendi link grubunuza katabilir ve kaydedebilirsiniz.

Program; Internet Explorer, Netscape Navigator, Firefox, Opera gibi en yaygın İnternet tarayıcılarını destekler ve bu tarayıcılar üzerinden işlemler yapmanıza imkan verir.

                 

Link Commander v.4.

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Link Commander v.4.crack, Link Commander v.4.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Link Commander v.4.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir