Lisans Görüntüleme ve Yedekleme Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

ProduKey, bilgisayarınızda yüklü programların ürün anahtarlarını gösteren bir programdır. Oldukça basit ve açık bir arayüze sahip olan programı açtığınızda, çok hızlı ve otomatik şekilde kurulu uygulamalarınızı tarar ve sadece birkaç saniye içerisinde ürün anahtarlarını görüntüler.

Programın ana penceresinde uygulamalarınızla ilgili gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. (Ürün adı, ürün kimliği, ürün anahtarı, kurulum klasörü, servis paketi, bilgisayar adı ve düzenlendiği tarih gibi) Sisteminide kurulu programların, Windows işletim sisteminin, (Windows 8’i destekler) Office programının (Microsoft Office 2013’ü destekler) lisans bilgilerini .txt, .csv., .html formatında ister tek tek isterseniz de seçerek kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ProduKey kurulumsuzdur. Zipli dosyadaki “ProduKey.exe” dosyasına çift tıklayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz. http://www.nirsoft.net/utils/trans/produkey_turkish.zip adresinden Türkçe dil dosyasını indirip, zipli dosyanın içerisine atarak programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

ProduKey

0/512345

ProduKey

  • ProduKey – Arayüz
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir