Little Owl Lite Türkçe Son Sürüm İndir Küçük Baykuş Canlı Duvar Kağıdı Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük baykuş canlı duvar kağıdı, Android telefonunuzun ana ekranında ya da Android tabletinizin ekranında kullanabileceğiniz etkileşimli canlı duvar kağıdıdır.

Ormanın derinliklerinde küçük bir baykuş yaşamakta; hem de en sevimlisi. Çok çok küçük olsa da telefonunuzun ekranına çok yakışacak ve sizin evcil hayvanınız olacak. Android’inizin ekranında parmaklarınızı gezdirdiğiniz yerleri gözleriyle takip eden bu baykuş, tam sürümle gelen pek çok özelliğe sahip. Ona, mevsime göre atkı ve bere giydirebilir ya da gece temasını kullanabilirsiniz. Ara sıra uyuyan küçük baykuş siz ona dokunduğunuzda uyanır, iki kere dokunduğunuzda kızar ve okşadığınızda sevildiğini anlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekranın sol üst kısmına gelen “Ayarlar” butonunu kullanarak bu özellikleri etkinleştirebilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz. Sağ üste ise tam sürümle gelen fare simgesine tıkladığınızda baykuş avlanmaya çıkacaktır.

Little Owl Lite

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Little Owl Lite crack, Little Owl Lite serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Little Owl Lite

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir