Local Cooling Türkçe Son Sürüm İndir Enerji Tasarruf Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Küresel ısınma ile ilgili birşeyler yapmak isteyip de aklınıza bireysel olarak herhangi bir mücadele şekli gelmiyorsa bu program sayesinde artık kendi bireysel mücadelenizi verebilirsiniz. Bilgisayarların harcadığı enerji yüzünden her milyonlarca ağaç kesiliyor, milyonlarca varil petrol kullanılıyor ve kilowatt’larca elektrik harcanıyor. Sadece evimizdeki bilgisayarlar için tüketilen enerji kaynakları ve çevreye verdiği zararlar bile çok büyük boyutlarda rakamlar göstermekte. Eğer bu konuya duyarlıysanız ve kişisel olarak küresel ısınmaya karşı savaş vermek istiyorsanız Local Cooling programı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızın başında değilken bile bilgisayarınızın açık bulunması boşa harcanan elektriğin miktarını gösterebilir. Bilgisayarınızın güç yönetiminin ne denli aktif olduğunu görmek için kullanabileceğiniz bu program ile ayrıca yapacağınız enerji tasarrufu ile kaç ağaç, kaç varil petrol veya ne kadar elektrik kullanımı kurtardığınızı görebileceksiniz.

Sadece küresel ısınmaya karşı değil ayrıca elektrik faturalarına da yararlı gelen bu program ile artık bilgisayarınızın enerji tasarrufu yapmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Local Cooling

0/512345

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir