Lookout Security Ve Antivirus Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Antivirüs Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android için geliştirilmiş ilk antivirüs uygulamalarından birisidir. Ücretsiz olması (ücretli versiyonuda bulunmaktadır), çalınmaya karşı belli korumalar sunması, verilerinizi yedekleme hizmeti ve 1milyon kullanıcının mobil cihazlarını koruyan bir servis. CNet, PcWorld, TechCrunch tarafından en iyi uygulamalar arasında gösterilen Lookout, Android 2.2+ ve üzeri sürümleri desteklemektedir.

Lookout Security Ve Antivirus‘de dahil Android için hazırlanmış antivirüs uygulamalarını karşılaştırdığımız testi okumak için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Özellikleri:

– Antivirüs: casus yazılımlar, trojanlardan koruma.- Her indirdiğiniz uygulamanın ya da dosyanın taranması.- lük, lık yada otomatik tarama zamanlaması.- Çalınan yada kaybedilen telefonunuzun Google Maps kullanılarak GPS verileri ile konumunun belirlenmesi.- Kaybolma ve çalınma risklerinde telefonun alarm özelliğinin devreye sokulması.- Telefonunuzun konumunu mylookout.com internet adresine girerek görebilme imkanı.- Site üzerinden kişi listelerinizin yedeklenmesi ve istediğiniz telefona yedeklerinin kurulabilmesi.

Ücretli Özellikler:– Ücretli sürümü ücretsiz olarak belli bir süre kullanabilme imkanı. Eğer satın almak istemezeseniz ücretsiz sürüme geri dönüş işlemlerinin yapılması.- Web taraması ile güvensiz web adresleri, gizlenmiş dosya ya da zararlı içerik içeren SMS mesajlarını ve daha fazlasını bloklama.- Çalınan yada kaybolan cihazınızın hafızasının silinmesi, kitlenmesi ve uyarı mesajının uzaktan bir sms ile yapılabilmesi.- Gelişmiş yedekleme seçeneği. Bu seçenek içinde tüm kişi listesi, resimler, arama geçmişleri, dosyalar v.b tüm içerikleri kapsamaktadır.

Lookout Security Ve Antivirus

0/512345

Lookout Security Ve Antivirus

 • Ana Menü
 • Antivirüs Tarama
 • Web Tarama
 • Uyarı Ekranı
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir