Mac App Blocker Türkçe Son Sürüm İndir Mac İçin Uygulama Kilitleme Aracı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için uygulama kilitleme aracı olan Mac App Blocker, bilgisayarınızdaki uygulamaların izinsiz olarak kullanımını engeller.

Verilere erişimi kısıtlamak için birçok yöntem var olabilir. Fakat uygulamalarınızın kullanımına yönelik güvenlik bariyeri oluşturmak için aynı şeyi söyleyemeyiz. Mac App Blocker işte bu ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu yazılım Mac bilgisayarınızda bulunan her uygulamayı parola koruması ile koruyabileceksiniz. Böylece hem uygulamalar hem de bilgisayarınız güvende olacak. Uygulamanın en çok dikkat çeken özelliği, korumak istediğiniz bir uygulamadan otomatik olarak çıkış yapılması için istediğiniz zamanı ayarlayabilmenizdir. Böylece bilgisayarınızın başında olmadığınızda dahi bilgisayarınızı ve uygulamalarınızı korumuş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Korumalı olan bir uygulamayı açmak istediğinizde hemen parola ekranı görüntülenir. Erişimi kısıtlayacak parola korumasını devre dışı bırakmak istediğiniz bir zaman aralığı varsa onu da ayarlar kısmından ve
şeklinde belirlemeniz mümkündür. Herhangi biri parola ile korumalı olan uygulamaya erişmek istediğinde program, tarih ve
i de gösteren bir fotoğraf çekerek size uygulamaya erişilmeye çalışıldığını bildirir. Hoş tasarımı, kullanımı kolay arayüzü ile bu araç Mac’inizi tam olarak koruyacak.

Mac App Blocker

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Mac App Blocker crack, Mac App Blocker serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Mac App Blocker

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir