Mad Skills BMX Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin BMX Bisiklet Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Fazla zor olmayan ancak gayet eğlenceli bir yapım olan Mad Skills BMX oyunu, BMX bisikletiniz ile yarışmanızı sağlıyor. Acemi, orta, uzman ve pro seçeneklerinden birini ve bir de bisikleti seçip yarışa başladığımız yapımda, 4farklı seviye bulunuyor. Alacağınız mesafeyi daha kısa geçmek için daha hızlı pedal çevirmek ve yeni hatlar keşfetmemiz gerekiyor. Bunun için oyun ne zorlukta olursa olsun, kontroller gayet basit tasarlandığı için oyun sizi yormuyor.

Mad Skills BMX oyununda yarıştığınız kişiler ile daha rekabetli bir ortam kurmak isterseniz facebook hesabınız ile giriş yapıp karşılaştırma yapabiliyor ve  bununla birlikte yarış sonrasında bir tekrar izleyerek nelerin yapıldığını da görebiliyorsunuz. Türler arasında en iyisi olursanız oyun size bir de paranın satın alamayacağı bir hediye veriyor. Oyunun çoklu oyuncu desteği olmakla birlikte oyun içi satın alma seçenekleri de mevcut. 

Sponsorlu Bağlantılar

Mad Skills BMX

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Mad Skills BMX crack, Mad Skills BMX serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Mad Skills BMX

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir