Malware Destroyer Türkçe Son Sürüm İndir Kötü Niyetli Yazılım Kaldırma Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Her bilgisayar kullanıcısı virüs ve kötü amaçlı yazılımların her daim bir tehdit oluşturduğunun farkında olmalıdır. Bu noktada bir antivirüs programı ile birlikte kullanacağınız güvenlik duvarı büyük bir ihtimalle güvenlik sorunlarınızı çözmeniz için yeterli olacaktır ama bu korumayı bir adım daha ileri taşımak için kullanabileceğiniz casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım engelleyen bir programa da ihtiyacınız olabilir. Bu amaçla geliştirilen başarılı ve ücretsiz bir yazılım olan Malware Destroyer bu ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilir.

Şık ve sade arayüzü üzerinde yeni geliştirilmiş tarama motoru ile hızlı bir şekilde bilgisayarınızı tarayarak, o an bilgisayarınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımları tespit ederek silmenize olanak tanıyan Malware Destroyer ile bilgisayarınızın güvenliğini elden bırakmamak sizin elinizde.

Sponsorlu Bağlantılar

Veritabanı altında bulunan 10.000’den fazla tanımlı virüsü tarama ve silme yeteneğine sahip olan Malware Destroyer; adware, trojan, solucan, dialer, trackware ve casus yazılım gibi tehditlerin önüne geçmek için kullanmanız gereken ücretsiz yazılımların başında gelmektedir.

Halihazırda kullanmakta olduğunuz güvenlik programlarına ek olarak kullanmanızı önereceğim Malware Destroyer‘ı arada bir çalıştırıp tarama yapmak sistem güvenliğiniz açısından çok faydalı olacaktır.

Malware Destroyer (1)


 • Malware Destroyer 6.3.20.12için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  süperrrrrrrrrrrrrrrr bişe bilgisayar temizlendi

  1Mayıs 201Çarşamba – 21:16:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Malware Destroyer

  0/512345

  Malware Destroyer

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir