Memory Washer Türkçe Son Sürüm İndir Hafıza Temizleyici

Sponsorlu Bağlantılar

Memory Washer programı bilgisayarlarını düzenli olarak temizlemek isteyen,yoğun kullanımdan dolayı biriken dosyaları temizleyip bilgisayarını ilk gün gibi hızlı kullanmayı amaçlayan kullanıcılar için harika bir yazılımdır.Gelişmiş özellikleri sayesinde tüm bu yavaşlamaların ve gereksiz dosya birikmelerinin önüne geçebilirsiniz.

Memory Washer bize nasıl yardımcı olur ?

Sponsorlu Bağlantılar

Program ilk etapta gereksiz dosyaları silmek üzerine kurgulanmıştır.Windows’un kullanmadığı kayıt dosyalarındaki gereksiz dosyaları siler ve sistemi daima hızlı tutar. Bunların yanında başka önemli özellikleride mevcuttur.

Memory Optimization

Programla beraber ayarlar yapabilirsiniz. İşlemci,ram ve anakart ayarları üzerinde işlem yapabilirsiniz.Yapacağınız düzgün ayarlar sayesinde sisteminizden yüksek verim alabilirsiniz.

Startup Manager

Sistem başlangıç ayarlarını yapabilirsiniz.Bilgisayarınızı açılışta yoran programları engelleyebilir daha sonra açılmasını sağlayabilirsiniz.

Yazılımı herdefasında manuel olarak çalıştırmak zorunda değilsiniz.Gerekli ayarlamaları yaparak otomatik şekile çevirebilirsiniz.Bu sayede tüm tarama ve temizleme işlemlerini belirlediğiniz zamanda gerçekleştirir.

Memory Washer (1)


 • Memory Washer için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  tavsıye ederım arkadaslar guzl program

  1Temmuz 200Cumartesi – 11:05:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (0)

 • Memory Washer

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Memory Washer crack, Memory Washer serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Memory Washer

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir