Mercedes Benz Classic Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Mercedes Benz Klasikleri Müzesi Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

1lık bir efsane ile karşı karşıyayız. Seçilmiş, örnek, konforlu ve en önemlisi de Alman teknolojisine sahip bir otomotiv devi Mercedes-Benz’den bahsediyoruz. Klasik araçlardan modern araçlara doğru uzanan bu geniş yolda en sağlam kilometre taşlarını diken Mercedes, açtığı müzesiyle beraber tarihine ne kadar sadık bir marka olduğunuda kanıtlamış oluyor. Tarihi boyunca ürettiği klasik otomobillerin tek bir çatı altında toplandığı müzesini mobil cihazımızdan gezilebilir hale getirmiş. “Mercedes-Benz Klasik” isimli uygulama ile bize müzede bulunan tüm klasik araçları daha yakından tanımamıza olanak verilmiş.

Martı kanat efsanesinden cel E serisine kadar otomobillerin resim, teknik bilgi, hediyelik eşya ve multimedya dosyasına ulaşabiliyoruz. Toplam 16araçlık bir koleksiyona sahip müzeyi daha yakından tanımak isteyenler için kesinlikle iPhone veya iPad mobil cihazınıza kurmanız gerekli.

Mercedes-Benz Classic

0/512345

Mercedes-Benz Classic

 • Giriş Ekranı
 • Model Sayfası
 • Modeller
 • Müze İçindekiler
 • Lisans:Ücretsiz

  Sponsorlu Bağlantılar

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir