Messenger Plus! Türkçe Son Sürüm İndir WLM 2011 Uyumlu Messenger Plus Eklentisi

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger (WLM) 201desteği sunan ve özellikleri geliştirilen Messenger Plus! kullanıma hazır.

Windows Live Messenger’a eklenerek çalışan Messenger Plus! programa onlarca yeni özellik ekleyerek kullanıcıların kişiselleştirme isteklerine cevap veriyor. Tüm dünyadaki WLM kullanıcıları tarafından çok tercih edilen Messenger Plus! yeni sürümünde özelliklerine yenilerini eklerken, bilinen özelliklerini de geliştirmiş.

Sponsorlu Bağlantılar

Messenger Plus!’ın Genel Özellikleri:

Sekmeli SohbetlerSekmeli bir web tarayıcısı kullanıyor musunuz? Aynı şey neden konuşmalarınız için kullanılmasın? Bütün sohbet pencereleriniz şimdi daha iyi tek bir pencerede gruplandırılabilir. Değişik konumlar, değişik seçenekler, bu özellik sizin özelleştirmeniz için.

Renkler, Biçimlendirme ve KomutlarMessenger Plus! size, iletilerinizin metni ve arka planı için istediğiniz herhangi bir renk seçme imkanı sunar. Kalın, italik, altı çizili ve üstü çizili gibi özel biçimlendirmeler de eklenebilir. Ayrıca Messenger’ın hemen her yönü geleneksel IRC sohbet odalarında kullanılanlara çok benzeyen komut denen metin kısayolları ile kontrol edilebilir.

Özel Sesler

Özel İfade Sesleri özelliği, kullanıcıların daha kaydedilmiş kendi seslerini konuşma sırasında gönderebilmelerini sağlar. Sesler iki tarafta da anlık olarak çalınır ve gerektiğinde otomatik ve saydam olarak aktarılır.

Milyonlarca ses akla gelen her kategoride zaten hazır, özel koleksiyonunuza başlamak için tek ihtiyacınız birkaç ses paketi. Ayrıca yeni ifade sesleri mevcut ses dosyalarından (MP3’ler gibi) kolayca oluşturulabilir ya da bir mikrofon ya da başka bir ses kaynağından canlı olarak kaydedilebilir.

Hazır Metinler

Sürekli aynı şeyi yazmaktan yoruldunuz mu? Hazır metinlerle tanışın: basit bir kısayol ya da yazılı komutla gönderilebilen özelleştirilebilir iletiler. Otomatik metin değiştirme, kelime değiştirme ya da filtreleme için kullanılabilir.

Kişisel Durum

Özel ad etiketleri, kişisel iletiler ve hatta bir otocevaplayıcı ile özel dışarıda ve meşgul durumlar oluşturun. Durumunuzu belli bir süre sonra sıfırlamak için zamanlayıcı kurun ve çabucak erişmek için durumları den hazırlayın.

Masaüstü Kişileri

Eskiden ICQ’nun sunduğuna benzer, masaüstünüzde gezgin küçük pencerelerde istediğiniz herhangi bir kişinin durumunu gösterebilirsiniz. Kişiye bir ileti göndermek için iletileri ya da bağlantıları ya da bir aktarım başlatmak için dosyaları bunlara sürükleyip bırakabilirsiniz.

Hesap PoligamisiMessenger Plus!’ın tercihlerinde sadece bir kutucuğu işaretleyin ve aynı anda birden fazla Messenger hesabında oturum açmaya hazır olun. Artık hiçbir dosyayı yamamaya ya da başka Messenger programları kullanmaya gerek yok!

Messenger Kilidiİster paylaşılan bilgisayar ortamlarında güvenliğiniz/gizliliğiniz için ister patronunuzdan sakınmak için olsun, bu özellik Messenger’ı basit bir klavye kısayoluyla kilitlemenize ve sistem tepsisinde şüphe uyandırmayan bir simgeyle saklamanıza yarar. Messenger daha sonrası için parola korumalı yapılabilir ve kilitleme ya da kilidi açma hakkında kişilerinizi bilgilendirecek iletiler otomatik olarak gönderilebilir.

HTML Sohbet lüklemeMessenger Plus!, bütün konuşmalarınızın lüklerini orijinal Messenger’dan çok daha esnek bir şekilde tutabilir. Aslında Plus! lardır, Microsoft bunu mükemmellikten çok uzak standart bir özellik olarak eklemeden de yapabilmenizi sağlamıştı. Peki Plus!’ın ondan ne farkı var?… * HTML lükler: Güzel tarzı, rengi ve her yöne çekebileceğiniz dosya esnekliği. * İfadeler, Göz kırpmalar ve El yazısı iletiler: Her şey kaydedilir, özel ifadeler ve el yazıları bile; ve göz kırpmalar küçük resimler olarak gösterilir. * lük Görüntüleyici: Bütün lüklerinizi Messenger Plus! penceresinden kişiye ve tarihe göre sıralanmış olarak gösterir. Ayrıca arşivlerinizi eski iletiler için saniyeler içinde arar. * Arayüzlenebilir lükler: lüklerin varsa an tarzından sıkılırsanız ve CSS’yi biliyorsanız, görünümlerini değiştirmek için bir custom.css dosyasını lükler klasörünüze bırakmanız yeterli!Olay Görüntüleyici ve lüklemeKişi oturum açmaları, oturum kapatmaları, durum değişiklikleri, görüntü adı ve kişisel ileti değişiklikleri… her şey anında görüntülenebilir ve ileride bakmak için XML dosyalarında arşivlenebilir.Olay Görüntüleyici, belli bir kişinin daha den oturum açıp açmadığını bulmak ya da durum değiştirme hareketlerini ve hatta müzikal zevklerini incelemek için kullanılabilir!

Kişi Listesi TemizleyiciBütün kişilerinizin istatistiklerini (son oturum açma, son konuşmanızın zamanı, hala onların listesinde misiniz vs.) kolayca görüntüleyin ve kişi listenizi eski ve tekrarlanan kişileri silerek temizleyin.

Scripting Mimarisi İle Sonsuz GenişletebilmeMessenger Plus!, Windows Live Messenger’a kendi özelliklerini eklemek isteyen geliştiriciler için kendi scripting ortamını sağlar. Yüzlercesinin bedava indirmek için hazır olduğu scriptler bölümünden scriptler edinebilir ya da kendinizinkini nasıl geliştireceğinizi öğrenebilirsiniz.Bir script oluşturacak kadar yetenekli olmayanlarınız için: scriptler Messenger topluluğundan diğer geliştiricilerin size getirdiği yeni fikirler, yeni özellikler ve yine Messenger’da daha fazla eğlence demektir. Bu demek oluyor ki, Messenger Plus!’ı yüklemek ve kutudan çıktığı anda sunduğu özelliklerden yararlanmak sadece bir başlangıç!

Ve Tamamı Bedava.Messenger Plus! ücretsiz bir yazılımdır ve arkadaşlarınıza göndermeniz önerilmektedir. Programın herhangi bir özelliğinden yararlanmak için hiçbir zaman tek bir kuruş ödemek zorunda kalmayacaksınız. Messenger Plus! hiçbir çeşit casus yazılım ve truva atı da içermez.

Önemli! Programın çalışması için bilgisayarınızda Windows Live Messenger kurulu olmalıdır. WLM indirmek için MSN indir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

2013’ün ilk çeyreğinde tamamen kaldırılacak olan Windows Live Messenger programı yerine Skype’a geçilecektir. Bu anlamda Skype ve Messenger Plus for Skype programlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İndir19.MBSkype Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

İndir1.MBMessenger Plus! for Skype Çoklu Skype Açma Programı

Messenger Plus! (11)

 • Messenger Plus! 6.00.0.77için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  mesenger kalkıyor skype plusda kilitleme özelliği var mı ?

  Şubat 201Perşembe – 13:40:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Messenger Plus! 6.00.0.77için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  ESKI VERSIYONU DAHA IYIYDI BU VERSIYONDA TUŞLA KITLAMA OLAYI YOK 🙁

  1Aralık 201Perşembe – 17:24:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Messenger Plus! 5.11.0.76için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  teşekkürler elinize emeğinize sağlık

  1Kasım 201Cumartesi – 23:27:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Messenger Plus! 5.11.0.76için

  reisbeyi

  dedi ki;

  bır
  tır ugrasıyorum ındıremıyorum..sürekli kesılıyor nedennn ?

  2Mayıs 201Pazartesi – 18:25:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • Messenger Plus! 5.10.0.75için

  pirates

  dedi ki;

  200versiyonu daha başarılıydı bence ben uzun zamandır kullanıyorum bir çok avantajı var çoklu msn açma msn kilitleme renkli iletiler 🙂 ama 201kilit olayını çözemedim:S

  2Aralık 201Çarşamba – 00:59:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • 1
 • 2
 • 3
 • Messenger Plus!

  0/512345

  Messenger Plus!

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir