Microangelo Toolset 6.10.6 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Microangelo Toolset 6.”Icon Yazılımlarının Büyük Babası “

Toolset icon ve mouse imeçleri yaratma konusunda sizlere tam bir çözüm sağlıyor. Windowsunuzdaki iconları editlemeniz ve bu konuda size yardımcı olucak her özelliğe sahip olan bu programla kendi iconlarınızı yaratabilicek onlara ulaşabilicek ve eskileriyle değiştirebiliceksiniz. Ve daha fazlası …! Artık Vista desteğiyle.

 

Toolset’in Studiosu ile tüm boyutlarda ve formatlarda icon yaratabiliyorsunuz, yüksel çözünürlükteki Vista imajlarrı dahil. Studio aynı zamanda mouse imleçleri yaratmanıza veya düzenlemenizede olanak sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

ICO, ICL, EXE, DLL ve diğer program dosylarının iconlarını editleyin. PSD, PNG, JPG ve BMP dosyalarını kullanabilirsiniz ve dışarıya PSD ve PNG formatında çıkartabilirsiniz. Librarian ile kendi icon kütüphanenizi yaratın ve yönetin. Yeni iconlar yaratmanızda, düzenlemenizde ve güncelleminize olanak sağlayan bu program ile icon kütüphanelerinize ve program dosyalarına iconlarınızı oluşturun. Librarian’ın Windows arayüzü veya komut satırı ile program iconlarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Animator ile animasyonlu imleçler yaratabilirsiniz. Ve masaüstünüz eğlenceli bir hal alabilir.

Microangelo Toolset Windows 2000, XP veya Vista’ya gereksinim duyuyor. ve 32-bit ve 64-bit lik versiyonları mevcut olan bu program Windows Vista ile uyumluluğu test edilip onaylanmıştır.

Şuanki Versiyonu: 6.10.6

Microangelo Toolset 6.10.

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Microangelo Toolset 6.10.crack, Microangelo Toolset 6.10.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Microangelo Toolset 6.10.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir