Midori Türkçe Son Sürüm İndir Alternatif Kullanımı Kolay Web Tarayıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Web tarayıcılar son dönemlerin en popülerleri arasında ve neredeyse her şirketin bir web tarayıcı çıkarması nedeniyle oldukça bol seçeneklere sahibiz diyebilirim. Ancak bu kadar web tarayıcının olması kullanıcıların tabii ki kafasının karışmasına neden oluyor. Şimdilik en popüler olarak bilinen büyük web tarayıcıların kullanımı yoğun ancak oldukça güzel düzenlenmiş küçük web tarayıcılara da bir şans vermek gerekebiliyor.

Midori de bağımsız olarak geliştirilen bu web tarayıcılardan birisi ve şimdilik çok yaygın bir kullanıma sahip değil. Kolay kullanılır ve basit arayüzü sayesinde çok miktarda sekmede web sitelerini açabiliyor ve bunlar arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı zamanda gizli pencere modülü de barındıran Midori’nin böylece internette güvenliğe ve gizliliğine önem veren kullanıcılara yönelik geliştirmeleri olduğunu da görebiliyoruz.

Ayrıca seçenekler kısmında oldukça geniş sa abilecek çeşitli ayarlar yer alıyor ve standart bir web tarayıcıdan bekleyebileceğiniz her şey Midori’de de yer alıyor. Eklenti desteği de bulunan tarayıcı böylece ek işlevlere ve özelliklere de kavuşabiliyor.

Eğer yeni bir web tarayıcı kullanmak ve alternatifleri değerlendirmek istiyorsanız Midori’yi kullanmaktan çekinmeyin.

Midori

0/512345

Midori

 • Tarayıcı arayüzü
 • Başlangıç ayarları
 • Gizlilik
 • Uzantılar
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir