Mindjet MindManager Türkçe Son Sürüm İndir Proje Planlama ve Yönetim Yazılımı

Sponsorlu Bağlantılar

MindManager, temel olarak iş verimliliğini artırmak amacıyla hazırlanmış bir yazılım. Program çalışanlar arası iletişimi güçlendirerek zaman ve para kaybını önlüyor. Özellikle proje hazırlanma süreçlerindeki iletişim kopukluğunu gidermek amacıyla kullanılabilecek yazılım fikir ve belge paylaşımını hızlandırıyor.MindManager ile proje planlamaları grafiklerle hazırlanarak yan dallar eklenebiliyor. Projede çalışan herkes fikir, görsel, görev, ek belge ve linkler ekleyerek projede çalışan herkesin aynı anda bilgilenmesini sağlarken projeyi de geliştirmiş oluyor. Böylece iş düzeni organizasyonu görsel bir döküman üzerinden an be an izlenebiliyor. İş arkadaşlarınız, meslektaşlarınız, müşterileriniz, websiteleri, veri tabanları, iş planı ve belgeler biraraya getirilerek projeyle ilgili büyük resme bakabilen proje çalışanları sonuca daha kolay ve hızlı ulaşabiliyor. İsteyenler filtreleme yöntemleriyle bu büyük resimden istediklerini kolayca bulabiliyorlar. Tüm içeriğin paylaşılmasını ve cellenmesini kısacası senkronizasyonunu sağlayan program böylece verimliliği artırarak uzayan iş
leri ve kaybedilen zaman ve paradan hem çalışanları hem de işverenleri kurtarıyor.İşbirliği sağlamak, verimliliği artırmak, proje çalışanları arasında iletişimi güçlendirmek için yararlanılabilecek eşsiz bir program olan Mindjet MindManager çalışma yaşamında organizasyonu sağlamak için iyi bir seçenek. Program Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve PDF ile hazırlanmış tüm dökümanlar arasında senronizasyonu sağlayarak her ortamda belgelerde değişiklik yapılmasına da izin veriyor.

Mindjet MindManager

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Mindjet MindManager crack, Mindjet MindManager serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Mindjet MindManager

Lisans:Deneme Sürümü

Sponsorlu Bağlantılar

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir