Monster Life Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Minik Canavarlarla Macera Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Numa isimli ada ve adada hâkimiyet kurmak isteyen Chaos topluluğunun merkezinde geçen Monster Life, Gameloft tarafından hazırlanmış ücretsiz bir oyun. Oyuncuya verilen görev ise, adaların güvenli bir yer olmasını sağlamak ve hatta bunun için çarpışmak. Ancak savaşlar bildiğimiz savaşlardan ziyade şirin canavarlar yetiştirip bu canavarları düşmanın canavarı ile kavga ettirme üzerine. Küçük canavarlarımız ne kadar başarılı olursa adaların güvenliği de o kadar iyi sağlanmış oluyor. Bununla birlikte adalarda da nizamın sağlanması gerekiyor.

Çizgi film tadında çizilmiş olan karakterlerden oluşan oyunda, sevimli canavarların beslenmeleri, güçlü kılınmaları ve temizlikleri gibi konularla da ilgilenmek gerekiyor. Tüm bunlar, Chaos‘a ait canavarlarla mücadele etmek için iyi bir ekip oluşturmak adına gerçekleştiriliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunda toplam dört ada yer alırken, canavarların savaşabilecekleri otuz altı farklı müsabaka bölgesi bulunuyor. Yirmiden fazla canavar türü ile eğlenceli ve sevimli bir macera sizi bekliyor.

Monster Life

0/512345

Monster Life

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir