Mood Mouse Türkçe Son Sürüm İndir iPhone ve iPod Touch İçin Bilgisayar Kontrol Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Mood Mouse uygulaması iPhone veya iPod Touch cihazınızı Mac veya Windows işletim sistemli bilgisayarlar için bir mouse ve klavye haline getirmenizi sağlıyor. Uygulamanın bir trackpad işlevi görmesinin yanında klavyeye de sahip olması, aynı zamanda telefon hareketlerini algılayarak da ekranda değişiklikler yapabilmesi önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Ayrıca iki parmakla yapılan hareketlerde scroll olarak da kullanılabilen iPhone’unuz dosya transferlerinde de kullanılabiliyor. Bilgisayarınızda istediğiniz program ve uygulamaları listeden seçerek açmanıza da olanak sağlayan bu iOS uygulaması cüzi fiyatı ile de ilginizi cezbedecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı kurduktan sonra aşağıdaki bağlantılardan size uygun olanı kullanarak bilgisayarınıza da Mood Mouse programını kurmalısınız.

İndir2.MBMood Mouse Mac için iPhone ile Fare Kontrol Programı

İndir1.MBMood Mouse Windows ‘u iPhone ile Kontrol Programı

Mood Mouse

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Mood Mouse crack, Mood Mouse serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Mood Mouse

 • Klavye kontrolü
 • Uygulama Başlatma
 • Trackpad Kontrolü
 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir