Morpheus Photo Morpher Türkçe Son Sürüm İndir Resim Değiştirici

Sponsorlu Bağlantılar

Her türlü resim üzerinde oynayarak resimlerinize yepyeni bir değişiklik getirebileceğiniz ve ortaya çıkan yeni resime kendi gözlerinizin dahi inanamayacağı, şaşırtıcı yazılım.

İstediğiniz bir kişinin veya bir arkadaşınızın fotoğrafını bu program sayesinde şekilden şekile sokabilir ve birbirinden üstün seçeneklerle resimlerinize yepyeni imajlar katabilirsiniz. Programın resimlerinize getireceği komiklik de cabası!

Sponsorlu Bağlantılar

İşte bir örnek;

 

Bunlar ve bunlara benzer daha birçok resim düzenlemesini bu program sayesinde yapabilirsiniz. Diğer ilginç resimlere burdan bakabilirsiniz.

Ayrıca program sayesinde bu şekil resimler dizayn ederek kendinize öze profil avatar’ı oluşturabilir ve çeşitli sitelerde kendinize özel avatar olarak kullanabilirsiniz.

Hazırladığınız resimleri Gif, Avi, Mpeg, Jpeg, Png ve daha birçok popüler formatta kaydedebilir ve çevrenizdeki kişilerle paylaşabilirsiniz.

Morpheus Photo Morpher (2)


 • Morpheus Photo Morpher için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  ;)bu siteye gerçekten çok güvenirim.bütün programlarımı buradan indiriyorum. şikayetçi değilim. herkese tavsiye ederim;)

  2Mayıs 200Çarşamba – 12:04:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • Morpheus Photo Morpher için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  henuz yenı ındırıyorum ama bu sıtede ındrıdıgım hiçbir programdan şikayetcı degılım o bakımdan güvenıyorum güvenlede ındırıyorum..önerıyorum herkese ıyıkı var bu sıte tebrıkler..

  Mayıs 200Perşembe – 18:56:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (8)
  (1)

 • Morpheus Photo Morpher

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Morpheus Photo Morpher crack, Morpheus Photo Morpher serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir