Movienizer Türkçe Son Sürüm İndir Film Arşivleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Film izlemeyi ya da biriktirmeyi seven biri iseniz, çok sayıda DVD, HD-DVD, Blu-Ray disklerine sahipsiniz demektir. Raflarda, TV yanında ya da dağınık olarak… Eğer bunarı bir noktada toplamadıysanız muhtemelen zaman zaman varlığını unuttuğunuz bir film ile karşılaşırsınız ya da satın aldığınızdan emin olduğunuz bir filmi hiçbir yerde bulamazsınız. Şimdi bu film koleksiyonunuzu yönetecek bir program var: Movienizer.

Bu programla, filmleriniz hakkında tüm bilgileri saklayabilir ve biriktirebilirsiniz. Beğendiğiniz oyuncular hakkında tüm bilgilere erişebilir, bunların hangi filmlerde oynadıklarına kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için programı çalıştırmanız ve aradığınız oyuncunun adını yazarak indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece bu oyuncuların oynadıkları tüm filmler bir liste halinde karşınıza çıkacak. 

Sponsorlu Bağlantılar

 Movienizer ile tüm içeriklerinizi kontrol edebilecek, aradığınız filme kolayca ulaşabileceksiniz.

Movienizer

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Movienizer crack, Movienizer serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Movienizer

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir