Mozilla Thunderbird (Linux) Türkçe Son Sürüm İndir Linux İçin Ücretsiz E posta Yöneticisi (Linux)

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı, etkili ve kullanışlı posta istemcisi Mozilla Thunderbird yeni sürümü için geliştirilen özellikleriyle daha da iddialı geliyor.

Yapılandırılması, performansı, web uyumluluğu, kullanım kolaylığı alanlarında yeniliklerle gelen Mozilla Thunderbird ‘ün en çok dikkat çeken özelliği, Mozilla Firefox tarayıcısnın en beğenilen özelliklerinden olan sekme açma özelliğini e-postalarınız için kullanılabilir hale getirmesi. Geliştirilen filtreleme ile hızlı arama, arşivleme ve kurulum sihirbazıyla basit kurulum ise göze çarpan diğer yeni özelliklerden.

Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Thunderbird Yenilikleri:Geliştirilmiş Filtreleme Özelliğiyle AramaPostanıza gelen mailleri; gönderen, etiket, kişi, zaman aralığı, dosya ve mail listesi filtrelerine göre aratabilir ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Tüm postalarınızı indeksleyen ve bu işlemi yeni sekmede yapan Thunderbird aradığınıza en çabuk şekilde ulaşmanızı sağlayacak.

Postalarınızı ArşivleyinArşivleme özelliği sayesinde gelen e-postalardan saklamak istediklerinizi arşiv bölümünde saklayabilirsiniz. Bu sayede “Gelen” kutunuzda mail biriktirmeden arşivleme yapabilirsiniz.

Sekmelerle Ayrılan E-postalarFirefox tarayıcısından çok iyi bildiğiniz yeni sekme özelliği artık Thunderbird’e eklendi. Böylece e-postalara çift tıklayarak her postayı ayrı bir sekmede açabilirsiniz. Programı kapattığınızda açık kalan sekmeler kaydedilerek bir dahaki açılışta yeniden açılacak. Bu özellik tüm postalara hızlı şekilde göz atmanızı sağlayacak.Küresel Aramayla Otomatik TamamlamaGlobal Arama alanında arama yaparken Thunderbird adres defteri üzerinden tamamlama özelliğiyle e-postayı bulmanıza yardımcı olacak.Yeni Mail Kurulum SihirbazıYeni mail kurulum sihirbazı sayesinde en çok kullanılan mail servislerindeki e-postanızı Thunderbird’e eklemek için sadece isim, e-posta ve şifrenizi girmeniz yeterli olacak. Sihirbaz sizin yerinize maillerinizi programa otomatik ekleyecek.Yeni Tasarım Araç Çubuğuİçerisinde Global Search arama çubuğu da bulunan araç çubuğuna yanıtla, sil, ilet gibi butonlar  eklenerek bu alan kişiselleştirilebiliyor.

Akıllı DosyalarBu özellik sayesinde farklı e-posta hesaplarınızdan gelen postaları özelliklerine göre tek bir dosyada birleştirebilirsiniz.Yeni Posta ÖzetiBirden fazla posta seçerek sadece özetlerine bakabilirsiniz.Aktivite YöneticisiAktivite yöneticisi e-posta hesaplarınızla Thunderbird arasındaki tüm işlemleri sizin için kaydeder ve yönetimini tek bir alandan yürütmenizi sağlar.Yeni Eklenti YöneticisiEklenti yöneticisi Mozilla Thunderbird 3’ün tüm eklenti ve temalarını sizin için bularak yükleyebilir. Kişiselleştirmeler için çok farklı özelliklerde tema ve eklenti içeren Thunderbird, bu özellikleri tek yönetici sayesinde organize etmenizi sağlar.

Geliştirilmiş Adres DefteriAdres defterinizdeki kişilerin bilgilerini tek tıkla düzenleyebilirsiniz. Adres defterinize birini eklemek içinde tek tıklama yeterli olacak. Ayrıca bundan sonra Thunderbird adres defterinizdeki kişilerin doğum lerini sizin için takip edecek.Geliştirilmiş Gmail EntegrasyonuGmail ile entegrasyonu geliştirilen program her dildeki Gmail hesaplarıyla uyumlu çalışarak dosyalar arası senkronizasyonu sorunsuz sağlıyor.

Yemleme KorumasıThunderbird yemleme uyarı sistemi ile sizi, kişisel ve gizli bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan dolandırıcılık e-postalarından korur. İkinci önlem olarak da, tıklayıp açtığınız ancak göründüğünden başka bir yeri açan URL’lerden sizi haberdar eder.Otomatik cellemeThunderbird’ün celleme sistemi her zaman en son sürümü kullanıp kullanmadığınıza bakar ve yüklenebilecek bir güvenlik cellemesi varsa sizi haberdar eder. Bu güvenlik cellemeleri ufak olur (genelde 20KB – 70KB) ve sadece ihtiyacınız olan şeyi vererek güvenlik cellemesinin çabucak indirilip kurulmasını sağlar. Otomatik celleme sistemi aracılığıyla Thunderbird uygulamasına Windows, Mac OS X ve Linux üzerinde çalışan 30’un üzerindeki dilde celleme sunulur.Gelen Kutunuzu DonatınThunderbird kullanıcıları yüzlerce eklenti sayesinde Thunderbird’ün yeteneklerini artırıp görünümünü değiştirebilirler. Bir Thunderbird eklentisi size iletişim içinde bulunduğunuz kişilerin kaydını tutma, IP üzerinden sesli görüşmeler yapma, müzik dinleme ve adres defterinizdekilerin doğum lerinin takip etme gibi farklı alanlarda yardım edebilir. Hatta Thunderbird’ün görünümünü kendi zevkinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Çöpler Dışarı…Mozilla, Thunderbird’ün beğenilen istenmeyen posta süzme özelliğini geliştirerek bir adım daha ilerledi. Size gelen her e-posta Thunderbird’ün istenmeyen posta süzgeçlerinden geçer. İstenmeyen postalara her işaret koyuşunuzda Thunderbird bunu “öğrenir” ve zamanla süzgeçlerini geliştirir. Böylece siz de sadece işe yarayan postaları okursunuz. Thunderbird ayrıca posta hizmeti sağlayıcısının istenmeyen posta süzgeçlerini de kullanarak gelen kutunuzu çöpten arındırır.Açık Kaynak Daha GüvenliThunderbird’ün kalbinde, tüm Dünya’ya ya mış binlerce tutkulu ve deneyimli geliştirici ve güvenlik uzmanı tarafından yürütülen, açık kaynaklı bir geliştirme süreci yatar. Açıklık çizgimiz ve etkin olarak çalışan uzman topluluğumuz, bir yandan ürünlerimizin daha güvenli olması ve daha çabuk cellenmesini sağlarken, bir yandan da genel güvenliği artıracak olan ve üçüncü kişiler tarafından sunulan en iyi güvenlik tarama ve değerlendirme araçlarından faydalanmamızı olanaklı kılar.

Mozilla Thunderbird (Linux)

0/512345

Mozilla Thunderbird (Linux)

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir