Multi Monitor Screenshot Türkçe Son Sürüm İndir Çoklu Monitör Ekran Görüntüsü Alma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Multi Monitor Screenshot programı, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 2000 ve hatta Windows XP ile çalıştırılan 3bit ya da 6bit bilgisayarlarda kullanılabilen bir programdır.

Çoklu monitör  programını aktif şekilde kullanabilmek için klavye ve fare özelliklerine hakim olmalısınız. Bu program, çoklu monitör kullanıcılarının ekran görüntüsü alma işlemlerini kolaylaştıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows’ta ekran görüntüsü alma yolu klavyede Prt Sc’dir. Çoklu monitör kullandığınız sırada ise Windows, genişletilmiş modda çalıştığı için, Prt Sc tuşuna bastığınızda çalışan tüm monitörlerin ekran görüntüsü alınmış olacaktır. Multi Monitor Screenshot programını kullandığınızda, çoklu monitör ile çalışırken farenin imleci hangi monitör üzerinde ise o ekranın görüntüsü alınır. Diyelim ki farenin imleci üçüncü monitörde ve siz ekran görüntüsü almak istiyorsunuz. İmleci o ekran üzerinde tutarak Ftuşuna bastığınızda ekran görüntüsü alınmış olacaktır ve program, bu görüntünün hangi klasörde olduğunu size otomatik olarak gösterecektir.

Alınan ekran görüntüleri kaliteli görüntü sağlamak amacıyla .bmp formatında kaydedilir.

Multi Monitor Screenshot

0/512345

Multi Monitor Screenshot

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir