Mus2 Türkçe Son Sürüm İndir Mac için Türk Makam Müziği ve Mikrotonal Müzik İçin Nota Yazımı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Mus2 programı Türk makam müziği ve mikrotonal müzik eserlerinin notalara dökülebilmesi için tasarlanmış olan, sade, kolay ve anlaşılır bir müzik yazılımıdır. Diğer nota yazım programlarıyla yapılması zor ve karmaşık olan herşeyi, Musile kolayca yapabilirsiniz.

MikrotonalMus2, Batı müziğinde kullanılan 1Ton Eşit Tamperaman sisteminin dışında, Türk müziğindeki 53-TET ve benzeri alternatif ses sistemleriyle de çalışabilecek şekilde tasarlanmış bir programdır.Mus2’de portelerdeki çizgilerin ve boşlukların hangi frekansları ifade ettiğini, doğrudan Hertz olarak veya dizinin ilk perdesine göre, ister sent cinsinden, ister kesirli bir oran olarak belirleyebilirsiniz. Üstelik bir dizi içinde istediğiniz sayıda perde tanımlamak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Özelleştirilebilir ArızalarÇalışma kolaylığı için, Klasik Türk Musikisi ve Türk Halk Müziğinde kullanılan işaretlerle çeyrek ton arızaları Mus2’de den tanımlı.

Çalgı Örnekli SeslendirmeDoğru entonasyonla seslendirmede, MIDI temelli çözümlerde rastlanan polifoni (aynı anda çalınabilecek nota sayısı) sınırlamaları Mus2’de bulunmuyor. Diğer müzik yazılımlarının ses işleme özelliklerine ihtiyaç duyduğunuzda da, notanızı MIDI, Wave ve AIFF formatlarında dışarı aktarabilirsiniz.

Kolay KullanımMus2’de nota yazım araçları, ekranın sol kenarındaki araç şeridinde, her zaman elinizin altında. Araç şeridi, sadece kullandığınız araç için gerekli olan seçenekleri göstererek karmaşayı önlüyor. Notasyon simgeleri sayfaya eklendiğinde de, yerleşim otomatik olarak belirleniyor.

Mus2, sonuç olarak kendi kategorisi altındaki bir çok programa göre basit ara yüzü ve işlevselliğiyle ön plana çıkıyor ve bizden tam not alıyor.

Mus (1)

 • Mus1.4.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Bunu ipad imde kullanabilir miyim?

  1Mayıs 201Cuma – 18:41:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Mus

  0/512345

  Mus

 • Ekran Görüntüsü
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir