Musique Türkçe Son Sürüm İndir Müzik Dosyaları Yönetme ve Oynatma Aracı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Musique, güzel tasarlanmış ve kullanımı kolay bir müzik oynatıcısıdır.

Bu programın pürüzsüz ve yenilikçi arayüzüyle harika bir müzik dinleme deneyimi yaşayacaksınız. Sadece müzik dinlemenin keyfine varacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Parça, albüm ve sanatçı adı başlıklarındaki harf hatalarını otomatik olarak bulup düzelten bu yazılım, dosyalarınızı manuel olarak etiketleme zahmetinden de sizi kurtaracaktır. Musique hiçbir zaman dosyalarınızı modifiye etmez; tüm verileri kendi veri tabanında saklar.

Sanatçı fotoğraflarını, albüm kapaklarını ve dosyalarını bulur. Böylece siz de kendi müziğinizi istediğiniz gibi yönetirsiniz. Müziğe, sanatçıya ve albüme yönelik bilgilerin bulunduğu ayrı bir bölümün bulunduğu program, cel parça albüm ve sanatçı hakkındaki tüm bilgileri otomatik olarak celler. MPcihazınızda sakladığınız şarkı sözlerini görüntüler ve kendi oynatma listesini oluşturur. QuickTime ve tüm ses formatlarını destekler.

Bu program, ses oynatıcıları karmaşık ve anlaşılmaz bulanlar için bir avantajdır.

Musique

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Musique crack, Musique serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Musique

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir