Muzy Türkçe Son Sürüm İndir iPhone ve iPad için Fotoğraf Kolaj Yapma Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Muzy uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme ve kolaj uygulaması. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı kullanırken bir sıkıntı yaşamayacağınız gibi istediğiniz sonuçları almak da çok kolay hale gelecektir. Zira fotoğraf kolajları son dönemlerin trendleri arasında ve uygulama ile hazırladığınız kolajları hemen paylaşma şansınız da var.

Fotoğraflarınıza çerçeveler eklemenize izin veren ve Facebook fotoğraflarınızı da otomatik olarak kullanabilen Muzy, bir yandan da sağladığı çeşitli fotoğraf efektleri ve filtreler ile çok daha fazla düzenleme yapmanıza imkan tanıyor. Eğer siyah beyaz fotoğraf çekiyor ve daha sonra bunları renklendirmek istiyorsanız elbette bu şansınız da uygulama ile mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Resimlerinizin üzerine yazı yazmanız için gereken araçları da sunan uygulama bir yandan efektli kolajlar yaparken bir yandan da en iyi sonuçları elde etmenizi sağlayacaktır. Hazırlanan tüm fotoğraflarınızı daha sonra hem Facebook hem de Instagram hesaplarınızdan paylaşabiliyorsunuz. Bir resim editörü olmasa da kolaj yapma ve filtreleme görevini eksiksiz yerine getiren Muzy uygulamasını kullanmanızı öneriyorum.

Muzy

0/512345

Muzy

 • Fotoğraf seçme
 • Fotoğraf kutusu
 • Paylaşma
 • Efektler
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir