My Beach HD Türkçe Son Sürüm İndir Android için 3D Animasyonlu Duvar Kağıdı Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android My Beach HD uygulamasıyla sahili cebinize getirin. Özellikle kış aylarında içimizi ısıtmayı başaran uygulama ayrıca etkileyici bir görsel sunmayı da başarıyor. 

Otomatik Zaman Döngüsü

My Beach HD farklı zaman seçeneklerinin yanında otomatik zaman dilimi seçeneğine sahip. Akşam deniz fenerinin ışığı, dızlar ve yanan sahil ateşini izleyecek veya eşsiz batımına şahit olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Geniş Ekipman Yelpazesi

Sahilde olması gereken birçok şeyi bulabilmek mümkün. Şezlong, top, deniz feneri, şemsiye, gemi ve daha fazlasını görebiliyorsunuz. Dilediklerinizi dahil edebilir veya çıkarabileceğiniz gibi bazı ekipmanların alternatif seçenekleriyle değiştirebilirsiniz.

Burası Size Ait

Mesajlar kısmında kendinize ait bildirimlerde bulunabilirsiniz. Örneğin sahilin tabelasındaki yazıyı değiştirebilir veya geçen bir uçakta sizin iletinizin görünmesini sağlayabilirsiniz.

Android My Beach HD Özellikleri

 • 2eşya (top, şezlong, şemsiye vb.)
 • tema seçeneği 
 • dönümü 
 • Kamera bakış açısı ayarları
 • My Beach HD

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda My Beach HD crack, My Beach HD serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  My Beach HD

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir