MyScript Calculator Türkçe Son Sürüm İndir Android için Alternatif Hesap Makinesi Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Hesaplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Android MyScript Calculator size kullandığınız tüm klasik hesap makinelerini unutturacak sıradışı bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle tuşlara basmaktan sıkılanlar ve hesaplama işini android cihazda zevkli bir işleve dönüştürmek isteyenler için alternatif bir seçenek.

Gözleriniz Tuş Aramasın

Özellikle karmaşık rasyonel ve köklü sa arı hesaplamak bir hayli zahmetli ve bir o kadarda sıkıcı bir uğraş olur. MyScript Calculator tüm bu işlemleri pratik ve çizgisel olarak hesaplıyor.

Örneğin; 2/+ 4/yazmak ve bu işlemin sonucunu karekök olarak öğrenmek istiyoruz. Tuşlara basarak uğraşmak yerine rakamları ve sembolleri çizerek hesaplayabiliyorsunuz. Silmek için ise üstüne çizgi atmanız veya karalamanız gerekmektedir.

Uygulamanın bir diğer özelliğiyse yarım kalan bir sonucu çözebiliyor olması bir toplama çıkarma işleminde bilinmeyen kısmına ? (soru işareti) çizmeniz yeterli olacaktır.

Rakamları ve sembolleri algılama kabiliyeti ise mükemmel olan MyScript Calculator çizdiğiniz kelimeyi yanlış algılama olasılığı neredeyse %ve böylelikle hızlı bir şekilde çizerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

MyScript Calculator

0/512345

Lütfen yorumlarınızda MyScript Calculator crack, MyScript Calculator serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

MyScript Calculator

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir