mysms Türkçe Son Sürüm İndir Mesajlaşma (SMS) Programı

Sponsorlu Bağlantılar

1

mysms cep telefonu numaranızı kullanarak, bilgisayarınız üzerinden mesajlaşmanıza olanak veren ücretsiz ve başarılı bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazen telefonu elinize alıp uzun bir mesaj yazmak gerçekten çok can sıkıcı olabilmektedir. Böyle bir durumda mysms ile bilgisayarınızın başında istediğiniz mesajı rahatlıkla yazarak, gönderebilirsiniz. mysms Android ve iOS’ta dahil olmak üzere bütün büyük mobil platformlarda mevcuttur ve yolladığınız mesajları, kişileriyle birlikte kendi sunucuları üzerinde barındırmaktadır. Bu sayede istediğiniz mesajlaşmalara veya kişilere her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

mysms Windows uygulamasının kullanımı oldukça kolaydır. Programı kurduktan sonra likle kendinize bir kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için telefon numaranızı ve şifrenizi belirliyor, sonrasında da Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonunuza mysms uygulamasını kurarak, bilgisayarınız ve telefonunuz arasında bir senkronizasyon sağlıyorsunuz. Yani eğer mysms programı telefonunuz üzerinde kurulu değilse, programın Windows uygulamasını kullanamıyorsunuz.

mysms ile metinleri hızlı bir şekilde yazabilir ve hatta isterseniz kolaylıkla resimli mesajlar gönderebilirsiniz. Cep numarasını kullanarak mesaj göndereceğiniz için, gönderdiğiniz mesaj ücretleri otomatik olarak o an ki tarifeniz üzerinden operatörünüz tarafından ücretlendirilecektir. Mesaj yollayacağınız arkadaşlarınız da mysms kullanıyorlarsa, kendi aranızda ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

mysms

0/512345

mysms

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir