Mytr Office Crm Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin açıklaması:

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için: MYTR OFFICE CRM.

Sponsorlu Bağlantılar

Rekabetin tüm alanlarda arttığı günümüzde yaratılan iş fırsatlarının ve gerçekleştirilen aktivitelerin işletme kârlılığına dönüşmesi çok büyük önem kazanmıştır. Bu da ancak farklı hizmet politikalarıyla ve müşteri odaklı davranmakla mümkün olabilmektedir. MYTR OFFICE CRM, müşterilerine farklı hizmetler sunarak katma değer yaratmak isteyen firmalar için son derece önemli bir yazılımdır.

 

 

Firma stratejileri için MYTR Office CRM neden gereklidir?

 

§ Firmaların müşteri bilgilerini etkin olarak yönetmesi,

 

§ Müşterilere tam zamanında hizmet verebilmesi,

 

§ Müşteriler ile teması etkin ve verimli bir şekilde yürütmesi,

 

§ Oluşturulan veri tabanı ile firmaların pazardaki ihtiyaçlarını

belirleyebilmesi,

 

§ Müşterilere servis ve sürekli bir hizmet anlayışını yerleştirmesi,

 

§ Şikayet yönetimi ile analiz ve raporların alınarak sürekli

memnun müşteri profilini yakalaması için gereklidir.

 

Potansiyel ve cari müşterilerle firma ilişkilerini doğru bir şekilde yürütmek, mevcut müşterilerin memnuniyetini arttırmak, müşterilerin devamlılığını sağlamak ve etkin bir şekilde müşterilere hizmet verebilmek için MYTR OFFICE CRM programı son derece kolay kullanımıyla firmaları rahatlatan bir yapıdadır.

 

 

MYTR OFFICE CRM ile müşterilerle ilgili yapılan her türlü iletişim kaydedilir ve o müşterinin ihtiyaçlarının çok iyi analiz edilmesi sağlanır. Böylece müşterilere en iyi hizmeti verme potansiyeli yaratılmış olur.

 

 

MYTR OFFICE CRM ile gerek müşteri ilişkileri yönetimi kapsamında ve gerekse firma içi disiplin ve iş akışı kapsamında her türlü CRM raporuna kolayca ulaşabilirsiniz. Bu şekilde, yapılan tüm aktiviteler ve yaratılan tüm iş fırsatları kendi kontrolünüze geçer.

 

 

MY YAZILIM, gelecekte daha da ön plana çıkacak olan müşteri ilişkileri yönetimine ilişkin yazılım programı olan MYTR OFFICE CRM’i kullanıcılarına sunmaktadır.

 

MYTR OFFICE CRM

 

§ Müşteri İlişkileri Yönetimi

§ Pazarlama

§ Satış Yönetimi

 

§ Servis Yönetimi

 

 

Müşteri İlişkileri Yönetimi

 

CRM stratejilerinin en önemli getirisi müşteriyi tanımaktır. Bir firmanın müşterilerine ait her türlü veri, kontak ve bunlarla firmaya ait ürün ve ürün gruplarının ilişkilendirilmesi, o müşteriye ait yapılan bütün aktiviteler gibi işlemler bu ekranda tutulur. Böylelikle müşteri analizleri ve ilerde doğabilecek iş fırsatlarına da geçiş yapılmış olur. Bu modülle potansiyel müşteri ve cari müşteriler de birbirinden ayrı olarak takip edebilirsiniz.

 

Pazarlama

 

Pazarlama modülü, MYTR Office CRM kullanan firmaların tüm pazarlama (marketing) aktivitelerini yürüteceği modüldür. Başlıca alt modülleri, kampanya yönetimi, duyuru yönetimi ve anket yönetimidir. Diğer modüllerde olduğu gibi, bu modülde de raporlama araçları ile her tür veriyi sentezleyebilir ve önemli ipuçları elde edebilirsiniz.

 

Satış Yönetimi

 

Tüm satış aktivitelerinizi yönetmeniz ve raporlamanız için gereken alt yapıyı sunar. Fırsat yönetimi, teklif yönetimi, kontrat ve haber alt modüllerinden meydana gelir. Satış modülü, olası satışlarınızı görmek, sene sonunda yarattığınız fırsatların kazanma ve kaybetme oranını saptamak, kaybedilen fırsatların neden kaybedildiğini anlayabileceğiniz raporları sunmak gibi temel işlevleri yerine getirir. Bu raporlar ile geçmiş başarı ve başarısızlıklarınızı anlar, buna göre firmanızı geleceğe güvenle taşırsınız.

 

Servis Yönetimi

 

Teknik destek, bakım, arıza giderme gibi hizmetler sunan firmalar için geliştirilmiş bir modüldür. Teknik destek hizmetlerinin takibi bu yolla kolaylıkla yapılabilir. Gerçekleştirilen teknik destek kayıtlarını ve süreçlerini müşterilerinizle de paylaşabilir ve müşteri odaklı çalışma sonucunda müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

Mytr Office Crm

0/512345

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir