N.Y.Zombies 2 Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod için New York Zombies 2 Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

New York Zombies orjnal adı ile N.Y. Zombies oyunu iOS cihazlar için zombi teması ve hikayesi ile geliştirilmiş bir oyun. Serinin ilk oyunu ile büyük bir başarı elde eden yapımcılar hemen kolları sıvayıp bu zombi oyununu N.Y Zombies 2 adı ile devam ettirme kararı almış ve oyunculara sunmuş. N.Y. Zombies 2’de yine New York şehrinde gerçekleşiyor. Oyunda 1farklı zombi ile karşılaşacağız ve bu zombilere gelişmiş silahlar, güç artırmaları, üst seviye hareketler ile savaşacağız.

N.Y. Zombies 2 oyununda hikaye modu ve ödül modu olarak oynanış var. Hikaye modu normal oyun akışı iken, ödül oyunu hikaye modunun tamamlanmasına bağlı olarak açılan bir mod ve daha zevkli diyebiliriz. Son olarak oyunun grafikleri gayet yerinde ve yerleştirilen efektler ve müziklerde bunu tamamlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

N.Y.Zombies

0/512345

Lütfen yorumlarınızda N.Y.Zombies crack, N.Y.Zombies serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

N.Y.Zombies

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir