NetPatron 1.0.0.27 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Program Açıklaması:

Client ve server uygulamasının içinde barındıran kurulum dosyasıdır. Program İngilizce ve Türkçe dillerini destekler. Server uygulaması ana bilgisayar dediğimiz kontrolün ve izlemenin yapılacağı Pc ye kurulmalıdır.Client uygulamasıda terminal dediğimiz kullanıcı Pc lerine yüklenmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın Genel Özellikleri:

1-Gruplandırılmış İçerik Filtresi

NetPATRON Yazılımının içerik Filtre modülü farklı bir kaç şekilde içerik kontrolü ve taraması yapmaktadır.Gelişen teknoloji ile birlikte bu seçenekler sürekli gelişmektedir.Bunlar :

 • Akıllı İçerik Taraması
 • Önceden belirlenmiş ve veritabanına girilmiş yasaklı web site adresleri
 • Yönetici’nin kendi girebileceği yasaklı yada serbest web site adresleri
 • 2-İnternet ve Bilgisayar Kullanımı Süre Sınırlamaları

  Internet kullanımının olmayacağı yerlerde veya belli sürelerde olması gereken durumlarda, aynı şekilde Bilgisayar kullanımının da belli süreler arasında yapılabilmesine olanak sağlayan bu özelliğimiz ile kullanıcıların hangi sürelerde Bilgisayar veya Internet kullanacaklarınızı belirleyebilir ve tüm bu kuralları NetPATRON ile yerinizden kalkmadan uzaktan yapabilirsiniz, uygulayabilirsiniz.

  3-Kullanıcıya Özel Windows Kısıtlamaları

  NetPATRON Yazılımı windows işletim sistemi ile ilgili özel seçilmiş bir çok kısıtlama yapma imkanı sağlamaktadır. Sınırsız sayıda kullanıcıya, yine sınırsız seçenekler ile ayrı ayrı kısıtlamalar uygulamak mümkündür Bu kısıtlamalardan bazı örnekler verecek olursak :

 • Sabit diskimiz C,D,E gibi bölümlerden oluşuyorsa, bu bölümleri kullanıcının görmesini ve kullanmasını engelleyebiliriz
 • DVD yada VCD izlenmesini veya CDROOM cihazının kullanımını engelleyebiliriz.
 • Denetim Masası gibi sistemi etkileyecek ayarların bulunduğu alanı kullanıcıların görmesini ve karıştırmalarını engelleyebiliriz
 • Ekran Çözünürlük ayarları ile kurcalanmasını, masa üstü resminin değiştirilmesi gibi seçenekleri kapatabiliriz
 • Tarayıcıda veya windows pencereleri içindeki bazı buton komutları ve özelliklerini kapatabiliriz
 • Yazıcı eklenmesini ve kaldırılmasını engelleyebiliriz
 • Ara,Bul, çalıştır gibi komutların çalışmasını engelleyebiliriz
 • Ve daha pek çok kısıtlama yapmak mümkündür. Ve Bütün bu ayarların uzaktan yapılabilir olması, yönetilecek Pc ye gitmenin gerekmemesi ise büyük bir kullanım kolaylığı ve hız sağlamaktadır. Bu tip yönetimleri yapması için bir uzman bulundurulması da gerekmemektedir.

  4-Uzak Pc den Yönetim ve İzleme

  Server yönetim konsolu ile tüm clientleri (Terminaller) izlemek, yönetmek, kapatıp açmak gibi temel işlemler inanılmaz bir hızla yapılabilir. Verimliliği ve güvenliği en üst seviyede arttıran yazılım clientlerde olup biten tüm işlemleri kayıt altına alır ve sadece izin verilen işlemleri yapmaya yetkilidirler. Bu yetki ve ayarlamalar da hem uzaktan yani server dan hemde clientlerin kendi içinden yapılabilmektedir. Server uygulaması istanbulda bulunan ama çeşitli illerde ki Pc leri kontrol etmek isteyen kurum yada kuruluşlar client uygulamasını kurdukları anda bütün client ler server uygulamasına otomatik olarak bağlantı sağlayarak izlemeye ve kontrole hazır hale geleceklerdir. Bu özellik dünya da ilk kez NetPATRON® yazılımın da yapılmış olup henüz bir benzeri bulunmamaktadır. bir Bilgisayarı açık ise kapatabilir, kapalı ise açabilirsiniz. Yada kullanıcıların hangi sayfalara girip girmeyeceklerini siz uzaktan belirleyebilirsiniz. Hangi
  lerde internet kullanıcılacağını veya Bilgisayar kullanılacağını oturduğunuz yerden tek bir hamle ile kolayca yapabilirsiniz.

  5-Download Kısıtlamaları

  NetPATRON Kurulu olan bir Bilgisayarda internetten indirilecek dosya ve diğer materyalleri engelleyebilirsiniz.NetPATRON ‘nın Download kısıtlamaları bölümündeki bri takım ayarlar aktif hale getirildiğinde kullanıcıların internetten seçili olan dosya türlerini indirmeleri engellenecektir. Sürekli yeni dosya uzantıları ve türleri olabileceği düşünülerek yöneticinin dilediği dosya uzantısını girebileceği bir bölümde yapılmıştır.

  6-Kullanıcıya ÖzeL Program kısıtlamaları

  Şirketmizde veya ağımızda kullanıcıların kullanmalarını istediğimiz uygulamalar dışındaki tüm uygulamaların kullanımı kapatabilir ve hiç bir kullanıcının bizim seçtiğimiz uygulamaların dışında program çalıştırmalarını engelleyebiliriz. Bu şekilde çalışanlar yada kullanıcılar sadece yetkileri dahilindeki uygulama ve programları çalıştırabilirler. Bu sayede şirket yöneticilerinin veya patronlarının istemedikleri olumsuzlukların oluşmasına da engel olunmuş olur.

  7-Yönetici Tabanlı Web Adres Seçenekleri Yönetici kişinin oluşturacağı url ler haricinde internetteki diğer sitelere girişleri yasaklayabilirsiniz.İsterseniz tek url oluşturup sadece o websitesine izin oluşturabilirsiniz.

  8-Görüntülü Kullanıcı Takibi

  Diğer takip yöntemleriniz yanısıra programın ekran görüntüleri takip özelliğide vardır.Yapılan herşeyi bir video olarak kaydeder.

  9-Detaylı Kullanıcı Raporlama

  İstediğiniz bir zamanda yapılan bilgisayarda yapılan işleri en ince ayrıntısına kadar raporlar halinde size sunar.Ne zaman ne yapmış hangi sitelerde dolaşıp neleri indirmiş vb. herşeyi öğrenebilirsiniz bu raporlardan.Takip etmediğiniz anlarda size yardımcı olacaktır.

  10-Güvenli Özel Alan tanımlamaları

  Girdiğiniz herhangi bir programdaki alanın sizin sistem güvenliğiniz açısından emniyetli olup olmadığını sizi iletir.İnternet sayfalarındayken bu işinize yarayacaktır.

  11-Otomatik Veritabanı Güncellemesi

  Zamanla programı öğrenene kadar o sizin için veritabanını otomatik olarak güncelleyecektir.İsterseniz bu ayarı sabit bırakarak güncellemeleri programa yaptırabilirsiniz.

  NetPatron 1.0.0.(3)


 • NetPatron 1.0.0.2için

  easycafe

  dedi ki;

  Geçtiğimizarama motorunda ararken tamindir.com adresinde bulduk bu programı, ve kolejimizde öğrenci labaratuvarı için kullanmayı düşündük. Test sürümü sayesinde program hakkında baya bir bilgi sahibi olduk. Açıkcası yazılımı Türk yazılımcıların geliştirmesinden dolayı da ayrıca etkilendik. Geçtiğimiz da programı satın aldık ve verdikleri destekte çok iyiydi. Kesinlikle tavsiye ederiz. Zaten programın test sürümü mevcut, almadan görme şansınız oluyor.

  Artı Yönleri: Program çok stabil çalışıyor, size kötü süprizler yapmıyor, kurması ve kaldırması inanılmaz kolay. Vaad ettiği görevleri harfiyen yerine getiriyor. Eksi Yönleri: İzleme yapabildiği bilgisayarlara remote bağlanaması eksi bir yön bizce, ama firma yetkililerinin bunuda koyacaklarını öğrendik.

  1Ekim 201Cuma – 22:23:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • NetPatron 1.0.0.2için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  BU yazılımı buradan indirip kurmuştum. Test sürümünden bile çok etkilendim ve şirketimize aldık. Artık şirkette kimin ne yaptığını çok iyi biliyoruz. Tüm işadamlarına Tavsiye ederim.

  1Aralık 201Cumartesi – 11:44:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (0)

 • NetPatron 1.0.0.2için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Genel olarak çok iyi düşünülmüş bir yazılım. İşi görüyor ve sorun çıkartmıyor. Ben çok beğendim ve hastahanemize 7Pc lik hemen satın aldık. Size şu kadarını söylim kişi kovuldu bu yazılım sayesinde. Merak ediyorsanız bence yazılımı bir inceleyin derim.

  1Ağustos 200Çarşamba – 12:59:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (4)
  (0)

 • NetPatron 1.0.0.2

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda NetPatron 1.0.0.2crack, NetPatron 1.0.0.2serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir