Network Manager Türkçe Son Sürüm İndir Ağ İzleme ve Gözleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Network Manager programı bilgisayarınızın bağlı olduğu ağ bağlantılarını kontrol etmek ve incelemek isteyenler için hazırlanmış ücretsiz ve kolay kullanılır bir ağ yöneticisi. Oldukça küçük bir yapıya sahip olan program hızıyla ve basitliğine rağmen sunduğu araçlarla dikkat çekiyor.

Sadece tek bir ağı değil, birden fazla ağı izleyebilmesi sayesinde çoklu takip yapmanıza olanak sağlıyor ve bunun yanında route parametrelerini de düzenlemenize izin vermesi ise ek bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bütün bu işlevleri gerçekleştirirken herhangi bir kurulum gerektirmemesi ise Network Manager’ı flash disk gibi taşınabilir medyalara koyarak yanınızda taşımanızı da kolaylaştırıyor. Böylece farklı farklı bilgisayarları gezip ağ bağlantılarını yönetmeniz gerekiyorsa hiç uğraşmadan direkt olarak flash diskinizden programı çalıştırabilirsiniz.

Her ne kadar çok fazla detay barındırmasa da ağda karşılaşabileceğiniz sorunlara karşı en azından kısa bir önizleme elde etmenizi sağlayan programı indirmeyi ve denemeyi unutmamanızı öneriyorum.

Network Manager

0/512345

Network Manager

  • Program Arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir