Norton PC Checkup Türkçe Son Sürüm İndir Bilgisayar Performansı Arttırma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Norton PC Checkup Norton Antivirüs programının üreticisi Symantec tarafından geliştirilmiş ileri seviye bir raporlama aracıdır.

Programın temel işlevi bilgisayarınızdaki hataları denetleyerek listelemektir. Norton PC Checkup ayrıca bu hatalara ilişkin kendi uygulayabileceğiniz çözüm yollarını da size bildirir ve bilgisayar hatalarınızı düzelterek bilgisayar performansını arttırmanıza imkan tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton PC Checkup hata denetleme işlemini farklı başlık altında toplamıştır. 200’den fazla elementi tarayan uygulama bilgisayarınızın genel sağlığı hakkında kişisel tercihlerinize bağlı detaylı raporlar oluşturur. Program ile güvenlik problemlerini, performans problemlerini veya sistem ile ilişkili problemleri tespit edebilirsiniz.

Norton PC Checkup’ın performans problemlerini tespit etme özelliği otomatik olarak çalışabilme yeteneğine sahiptir. Bu sayede düzenli olarak performans hatalarını denetleyebilir, sonuca göre bu hataları düzeltebilir ve bilgisayar hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yönüyle Norton PC Checkup kullanışlı bir bilgisayar bakımı aracına dönüşmektedir.

Norton PC Checkup virüs taraması da yapabilmektedir. Böylece bilgisayarınızdaki virüsleri anında tespit edebilirsiniz ve güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Program virüs tanımlama bilgilerini otomatik olarak celleyebilmektedir.

Program ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Norton PC Checkup (1)

 • Norton PC Checkup 3.0.3.18.için
  Ad Soyadmusayan
  dedi ki;

  Teşekkürler, Elinize emeğinize sağlık

  Temmuz 201Pazartesi – 21:59:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Norton PC Checkup

  0/512345

  Norton PC Checkup

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir