Ofis Ve Hesap Yönetimi Programı Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması

Ofisinizde, ticari işletmenizde veya evinizde kullanabileceğiniz komple çözüm paketi : CetaSoft Ofis ProCetaSoft Ofis Pro, özellikle mal alım satım işi yapan ticarethaneler veya bir hizmet satışı gerçekleştiren ofisler için geliştirilmiş, dilerseniz tüm bunları evinizde gerçekleştirebilmenizi sağlayacak araçlarla donatılmış bir bilgi yönetimi ve ön muhasebe programıdır. Program, işletmenin hesap yönetimi ile bilgi yönetimi araçlarını tek platformda size sunar. Bunu sunarken kullanıcının bilgisayar kurdu olmasını veya mutlaka önceden bir eğitim almasını şart koşmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hesap Yönetimi Araçları : Stok ve ticari alışveriş takibi Kritik stok uyarı sistemi Direkt satış modülü Kredi kartı ile satış hesapları Taksitli satış hesapları  Barkod etiketi hazırlama Barkod etiketli stok kontrolü Data terminali ile stok kontrolü Cari hesaplar  Çek senet hesapları  Banka hesapları  Gelir-Gider hesapları  Kasa hesapları  Hisse senedi portföy takibi  Taksitle alınan malların takibi  Döviz kuru takibiSatış faturası kesme Alış faturalarını kaydetme  Makbuz kesme Senet YazdırmaBilgi Yönetimi Araçları : Adres ve kişisel bilgi yönetimi  Hatırlatma sistemi ve randevu yönetimi  Entegre e-mail gönderme sistemi  Sms gönderme sistemi  Kelime işlem ve adres-mektup birleştirme (Mail merge)  Post-It Görevler (Tasks)  Internet adres bankası  İngilizce/Türkçe, Türkçe/İngilizce Almanca/Türkçe, Türkçe/Almanca SözlükDiğer Araçlar : Otomatik telefon arama. Adres etiketi hazırlama Zarf hazırlama Takvim Hesap makinesi Faiz hesap makinesi Uzunluk, alan, ağırlık ve hacim birim değişim tablosuSık kullandığınız belge veya programlara kısayollar oluşturma ve tek tıklama ile onları açabilmeilediğiniz kadar birbirinden bağımsız veritabanları oluşturabilme, veritabanları arasında bilgi transferleri gerçekleştirebilme. Excel dosyalarından adres kayıtlarını alabilme (import) Tüm bilgi ve hesaplarınızı Excel formatında kaydedebilme Kullanıcı hesapları oluşturabilme ve Kullanıcıların yetkilerini belirleyerek sadece yetkileri doğrultusunda programı kullanmalarını sağlama. MPÇalar Oyunlar ve Loto tahmini Otomatik yedekleme sistemi. Ücretsiz teknik destek.

Ofis Ve Hesap Yönetimi Programı (1)

 • Ofis Ve Hesap Yönetimi Programı için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  programı yükledim. ilk izlenimlerime göre çok fonksiyonlu ve güzel bir program. tam aradığım bir şey. umarım kıstlı bir kullanımı yoktur. yapanların eline sağlık.

  2Ekim 200Pazar – 16:32:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (1)

 • Ofis Ve Hesap Yönetimi Programı

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Ofis Ve Hesap Yönetimi Programı crack, Ofis Ve Hesap Yönetimi Programı serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir