OGZSOFT Çoklu MSN Türkçe Son Sürüm İndir Çoklu MSN Açmak

Sponsorlu Bağlantılar

Tek bir bilgisayardan birden fazla MSN Messenger hesabına tek bir tık ile bağlanmanızı sağlayan OGZSOFT Çoklu MSN bütün Windows işletim sistemi sürümleri ile uyumlu halde çalışabilen kolay kullanıma sahip bir MSN Messenger yazılımıdır. Yazılımı aktif hale getirebilmek için Windows XP’de UYGULA butonuna basmanız yeterlidir. Vista ve Windows olan işletim sistemlerinde yazılımı güvenli mod’da açıp çalıştırmanız ya da kullanıcı denetimini kapatmanız gerekiyor. MSN’den çıkmadan birden fazla hesabı yönetebileceğiniz bu yazılım sayesinizde eşinize, arkadaşlarınıza veya size ait tüm hesapları yönetmeniz mümkün. MSN Messenger’ın cel sürümleriyle uyumlu olan OGZSOFT Çoklu MSN tamamıyle ücretsizdir.

KURULUM:Windows XP’de UYGULA butonuna basmanız yeterlidir. Vista ve Windows olan işletim sistemlerinde programı güvenli mod’da açıp çalıştırmanız ya da kullanıcı denetimini kapatmanız gerekiyor.KULLANICI DENETİMİNİ KAPATMA:İlk olarak Başlat Menüsü > Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları adımlarını izliyoruz ve açılan pencere üzerinden Kullanıcı Hesap Denetimi Ayarlarını Değiştir seçeneğine giriyoruz. Karşımıza gelen özellikler içerisinden farklı kademe göreceksiniz. En alt kademeye getirip kayıt ettikten sonra OGZSOFT Çoklu MSN programından UYGULA butonuna basmanız yeterli olacaktır.GÜVENLİ MOD’DA AÇMA:Bilgisayarınız açılırken Ftuşuna basınız. Karşınıza gelen sistem menüsünden Güvenli Mod seçeneğini seçip Enter tuşuna basınız. Windows Güvenli Mod’da açıldıktan sonra OGZSOFT Çoklu MSN programını çalıştırıp, hangi işletim sistemini kullanıyorsanız Vista-6bit veya Windows 7-6bit UYGULA butonuna bastıktan sonra Çoklu Msn’i kullanabilirsiniz.

OGZSOFT Çoklu MSN (3)

 • OGZSOFT Çoklu MSN 1.için

  kenandkaya

  dedi ki;

  windows 6bıt kullanıyorum tarif edildiği gibi güvenli modda açtım yönetici olarak çalıştır dedim ama hayırlı olsun yazdı denedim çoklu ne açmadı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Eksi Yönleri: çalışmadı 6bıt

  2Ağustos 201Salı – 22:15:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • OGZSOFT Çoklu MSN için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Windows kulanıyorsanız Güvenli modda da açmanıza gerek yok. Programa sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır deseniz aynı görevi görüyor. Sa tıklayıp yönetici modunda açın. Olacaktır.

  1Ocak 201Pazar – 09:27:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • OGZSOFT Çoklu MSN için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  güvenli modda açılırken sıralı yazılar çıkıyor diyorki yazidawindows sistem 3driversve kurulmuyor ne yapmalıyım

  2Aralık 201Pazartesi – 14:59:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • OGZSOFT Çoklu MSN

  0/512345

  OGZSOFT Çoklu MSN

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir