One Simple Image Compressor Türkçe Son Sürüm İndir Resim ve Fotoğraf Sıkıştırma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Hem bilgisayarınızda sakladığınız resim dosyaları hem de internetteki web sitenizde kullanmak istediğiniz imaj dosyalarının boyutlarını küçültmek istiyorsanız One Simple Image Compressor programı sizin aradığınız program olabilir. Program dosya boyutlarını kolayca küçültmenizi ve kalite ayarlarını yapmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Desteklediği dosya formatları arasında bmp, jpg, jpeg, gif, ico, emf, wmf, png, tif, tiff ve exif resim dosyaları yer alıyor ve sıkıştırma algoritması sayesinde resimleriniz ve fotoğraflarınız çok daha az yer kaplamaya başlıyor. Elbette sıkıştırmanın yanında direkt olarak resimlerin boyutlarını da değiştirebilir ve daha ufak pikselli resimler ile daha az dosya boyutu elde edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama ile sıkıştırdığınız dosyalar için yüzde 2ile yüzde 9arasında bir sıkıştırma oranı seçebiliyorsunuz. Oran düştükte resim kalitelerinin azalacağını ise kesinlikle unutmamalısınız. Toplu halde sıkıştırma da yapabilen bu ücretsiz programı kesinlikle denemenizi öneriyorum.

One Simple Image Compressor

0/512345

One Simple Image Compressor

  • Program Arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir