OnLive Oyunu Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Online Bulut Bilgisayar Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Onlive sistemi, oyunların uzak bir bilgisayarda saklandığı, tablet bilgisayarınıza yüklediğiniz bir uygulama aracılığı ve internet bağlantı hızınıza göre bulut üzerindeki sisteme bağlanarak oyunları kendi bilgisayarınızdaymış gibi oynamanıza olanak vermektedir. İster deneme sürümlerini oynayın, isterseniz sunduğu 3- ve sınırsız oynama seçeneklerinden uygun olan paketi satın alarak, oyuna kaldığınız yerden devam edin.

200Oyun Geliştiricileri Konferansında tanıtılan sistem, 20ında aylık alınan belli bir ücret karşılında yayına girdi. Aralık 201itibariyle Amerikan Patent Kurumundan Online Bilgisayar Oyunu sistemi patentini almıştır. Aşağıda yer alan bir tablet bilgisayarınız varsa ve minimum internet bağlantınız yeterli ise bulut oyun sistemine bağlanarak oyunları oynayabilirsiniz. Oyun başlama ekranı geldiğinde patentli sistemin ne kadar başarı ile işlediğini görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Arena Bölümü: Sisteme girdiğiniz anda dünya üzerinde bu sisteme bağlanıp oyun oynayan kişileri izleyici olarak oyunlarına konuk olabilirsiniz.

Profile Bölümü: Onlive sistemine kayıt olduğunuz bilgileri değiştirmek, facebook hesabınızla senkronizasyonunu sağlamak için hazırlanmış bölüm.

Marketplace Bölümü: Oyunların belli kategorilerde listelendiği ve satın alma yada deneme sürümünü oynamanız için gerekli bilgilerin sunuldu ana ekran.

Showcase Bölümü: Duyuruların listelendiği ilgili bölüm. Aynı bölümü sitesinde de sunmakta.

Onlive ikonu: Ayarlar bölümü.

My Games bölümü: Satın aldığınız yada süresini uzatacağınız oyunların listelendiği bölüm.

Last Played bölümü: Son oynadığınız oyunu size gösterir.

Brag Clips bölümü: Oyuncuların oyunlardan veya kendi çektikleri kısa videoları listeledikleri bölüm.

Friends bölümü: Facebook hesabınız ya da e-posta hesabınızdan arkadaşlarınızı arayabilir yada istek gönderebilirsiniz.

 

Genel özellikleri:

 • Onlive sitesine girerek kayıt olmanız gerekmektedir.
 • Android 2.ve üzeri sürümleri destekler. Android 3.sürümünde Wi-Fi controller gerektirir.
 • Oyunlar 720p’ye kadar destek sağlar.
 • En az 5mbit internet hızı önerilmekte.
 • Take-Two, Ubisoft, Epic Games, Atari, Codemasters, THQ, Warner Bros., 2D Boy, Eidos Interactive dahil 50’den fazla oyun üreticisi ile anlaşması bulunmaktadır. 
 • Onlive mağazasından satın alabileceğiniz joystick ve TV’ye bağlanabilen adaptör cihazını sayesinde televizyon ekranında oyun keyfi.
 • Desteklediği Tablet Bilgisayarlar:

  * Acer: Iconia Tab A500, Liquid Metal, Picasso* ASUS: Eee Pad Transformer* HTC: Desire, Droid, Evo, Evo 3D, Evo 4G, Evo View, Flyer, G2, Incredible, Jetstream, Nexus One, Rezound 4G, Sensation, Sensation 4G, Sensation XL, Thunderbolt* LG: Optimus 2X* Motorola: Atrix, Droid Bionic 4G, Droid Rarz 4G, Droid 2, Droid X2, Photon 4G, Xoom* Samsung: Galaxy Nexus, Galaxy S, Galaxy S II 4G Galaxy Tab* Sony Ericsson: Xperia PLAY (including game controller), Tablet S* Toshiba: Thrive

  OnLive

  0/512345

  OnLive

 • Oyun Ekranı
 • Oyun Ekranı 2
 • Tablet Ekranı
 • Tablet Ekranı 2
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir