O&O UnErase Türkçe Son Sürüm İndir Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Geri Dönüşüm Kutusu’nu bir anlık dikkatsizlik sonucu boşalttınız ve geri almak istediğiniz dosyaları kaybettiyseniz ya da önemli sistem dosyalarından biri kullandığınız ince ayar yazılımı tarafından silindiyse O&O UnErase yazılımından yardım alabilirsiniz. Söz konusu veri kurtarma aracı yerel disklerinizdeki, USB belleğinizdeki ve dijital fotoğraf makinenizdeki silinen dosyaları tek tıklamayla kurtarabiliyor.

Ayrıca tüm Windows sürümleri altında çalışabilen bir veri kurtarma araçlarıı olan O&O UnErase kaybolan dosyaları bulmanız için size farklı arama seçenekleri sunuyor. Dosyanın önceden yer aldığı klasörü ziyaret edebileceğiniz gibi dosya adı, dosya boyutu ve tarih gibi filtrelerle de arama yapabilirsiniz.

UnErase silinen tüm dosyaları sorunsuz olarak geri getirebiliyor. Ancak uzun süre önce kaybettiğiniz dosyalarda yer aldıkları sektörlerin üzerine başka veriler yazılmışsa sorun yaşanabiliyor. Bu yazılım ve benzer diğer işlevsel geri getirme araçları için de doğal bir sınır. Dolayısıyla herhangi bir dosyayı yanlışlıkla sildiğinizde en kısa sürede harekete geçmelisiniz. Bu araçla söz konusu dosyaları yüzde yüze varan başarı yüzdesiyle kurtarabilirsiniz.

O&O UnErase (1)


 • O&O UnErase için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Sponsorlu Bağlantılar

  program demo yani yarım ayrıca paralı ayrıca englishe hiç bişey analşılmıyo

  Temmuz 201Cuma – 13:36:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (10)
  (1)

 • O&O UnErase

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda O&O UnErase crack, O&O UnErase serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir