Otel arama HRS Türkçe Son Sürüm İndir Android için Otel Arama ve Rezervasyon Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Otel Arama HRS uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kolayca istediğiniz şehirde size en uygun oteli bulmanızı ve rezervasyon yapmanızı sağlayan kullanışlı bir uygulama. Uygulamanın tarama gerçekleştirdiği otel veritabanları sürekli olarak celleniyor ve bu sayede her zaman en cel oda durumları ve fiyat bilgileri kendisine yer buluyor.

Otel Arama HRS içerisinde iki farklı otel arama tekniği bulunuyor. Bunlardan bir tanesi istediğiniz şehri, oda bilgilerini, fiyat aralıklarını ve diğer bilgileri filtreleyerek gerçekleştirdiğiniz arama olmakta ve istediğiniz bu filtrelenmiş bilgilere eriştikten sonra bulunan oteller hakkında detaylı bilgileri kolayca alarak rezervasyonunuzu yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

İkinci bir yöntem ise daha acil durumlarda işinize yarayacağına inandığım bir yöntem. Mobil cihazınızdaki GPS uydu konum bilgilerini kullanarak anında harita üzerinde çevrenizdeki otelleri bulabilir, yine detaylara hemen ulaşarak acil rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Neredeyse tüm dünya ülkelerinin ve şehirlerinin barındırıldığı uygulama kameranızı çevirdiğiniz yöndeki otelleri de kamera ekranında göstererek oldukça gerçekçi bir arama deneyimi sunabiliyor.

Otel arama HRS

0/512345

Otel arama HRS

 • Tablet arayüzü
 • Harita üzerinde görünüm
 • Şehir ve oda seçimi
 • Sunulan imkanlar
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir